Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FILM, FOTO) Wykład z cyklu Akademia Niepodległości w Jaworze

W auli I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze odbył się wykład prof. Tomasza Głowińskiego "Socjalistyczna irredenta. Bojowcy", z cyklu Akademia Niepodległości.

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

sam
sam14 lutego o 14:31
Do zbuntowanego
Cóż, pamiętamy co w historii zrobiły tłumy zbuntowanych. Pamiętamy też mądre słowa: "choćby była was garstka, nikt nie zwalnia was z walki o prawdę". I tyle w temacie.
Lubię to! 1
Henio
Henio14 lutego o 14:24
cenzurujecie komentarze panowie redaktorkowie..
Lubię to! 0
były
byłyHenio20 lutego o 15:45
tak, tak cenzurują, ale prawdy nie oszukacie,
Lubię to! 0
Mdły
Mdły13 lutego o 16:04
Znowu Ela kWitek....
Lubię to! 0
zbuntowany
zbuntowany13 lutego o 12:46
Po prostu TŁUMY!
Lubię to! 4
prawy
prawyzbuntowany14 lutego o 14:26
Tam, gdzie jest mądrze nie musi być tłumów.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.