Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM, FOTO) Święto Patrona w I LO w Jaworze

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Księcia Bolka I w Jaworze odbyło się coroczne Święto Patrona. Tradycyjnie, było na poważnie i na wesoło.

Na wstępie głos zabrał dyrektor Mieczysław Michalski, po czym wicestarosta Arkadiusz Baranowski nagrodził najlepszych uczniów za szczególne osiągnięcia w nauce. Dyrektor szkoły wraz z przewodniczącym Rady Rodziców Radosławem Prokopowiczem wręczyli natomiast nagrody za wyniki w konkursach.

Później głos zabrał dr inż. Maciej Gwoździewicz. Najpierw w imieniu dziekana Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej prof. Waldemara Rebizanta odczytał list gratulacyjny oraz zaprosił uczniów jaworskiego LO na zajęcia praktyczne z podstaw elektrotechniki do laboratorium Politechniki Wrocławskiej w lutym 2018 roku.

Następnie dr inż. Gwoździewicz odczytał list gratulacyjny oraz wręczył upominki dla jaworskiego LO (w postaci multimetrów cyfrowych oraz książek technicznych o tematyce instalacji elektrycznych) w imieniu prezesa Oddziału Wrocławskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich dra inż. Andrzeja Hachoła. Swoje wystąpienie zakończył zaproszeniem uczniów I LO do wzięcia udziału w konkursie elektrycznym, który odbędzie się w maju 2018 roku na terenie szkoły.

Na zakończenie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów. Tym razem nad Księciem Bolkiem odbył się sąd. Momentami było groźnie, ale ostatecznie zakończyło się happy endem.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.