Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

(FILM, FOTO) Skarb Lasu Mnichów 2018: Pielgrzymowali na Kalwarię z relikwiami św. Stanisława Kostki

Podczas tegorocznej pielgrzymki na Kalwarię w Męcince wiernym towarzyszyły relikwie św. Stanisława Kostki.

Reklama

Komentarze (8)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Maciej Gwoździewicz
Maciej Gwoździewicz11 września o 17:22
Prawdopodobnie najlepsza inicjatywa religijna w dekanacie, o czym świadczy ok. 500 uczestników. Słyszałem schodząć z góry, że niektórym brakowało ks. Wolańskiego, ale ks. Wesołowski też miał dobre kazanie.
Lubię to! 1
Ormo
Ormo10 września o 22:27
Brawo dla sponsorów
Lubię to! 2
Ormo
Ormo10 września o 22:26
Tak jest jak nie pasuje to nie przychodzic-przymusu nie ma
Lubię to! 3
Maria
Maria10 września o 16:47
Piękne połączenie wewnętrznego przeżycia duchowego z ideą pomagania innym.
Lubię to! 4
Jola
Jola10 września o 11:18
Wspaniała inicjatywa. Brawa dla proboszcza parafii w Męcince, że kultywuje tak piękną tradycję.
Lubię to! 13
aram
aram10 września o 10:36
Średniowiecze. Ogłupiania ludzi przez facetów w czarnych kieckach ciąg dalszy
Lubię to! 1
gf
gfaram10 września o 14:19
A co Ci nie pasuje? Przymusu nie było.
Lubię to! 13
Rusz głową
Rusz głowąaram11 września o 15:19
Ci ogłupieni ludzie wraz z "facetami w czarnych kieckach" przez kilka lat pielgrzymowania zebrali już kilkadziesiąt tysięcy złotych przeznaczając je na leczenie dzieci z chorobami nowotworowymi. A ty Aram, co dałeś od siebie? Czy wg Ciebie ludzie którzy kwestują na rzecz "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy", też są ogłupionymi przez faceta w kolorowych okularach - Jurka Owsiaka? Pomyśl i zastanów się zanim coś napiszesz, a jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to chociaż zamilknij. Obyś nigdy Ty, ani nikt z twoich bliskich nie musiał nigdy korzystać z leczenia onkologicznego. Skoro ludzi modlących się o zdrowie dla innych ludzi i niosących pomoc w leczeniu dzieci dotkniętych śmiertelną chorobą nazywasz "ogłupionymi", to co można powiedzieć o twojej moralności? Odpowiedz sobie sam.
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.