Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Krzysztof Mróz - Senator RP

(FILM, FOTO) Regaty żeglarskie Słup 2018

W miniony weekend odbyły się I regaty na Słupie organizowane przez Stowarzyszenie Gminny Klub Żeglarski Cysterska Brać. Zdaniem uczestników i obserwatorów impreza ma ogromny potencjał i może stać się wydarzeniem o randze krajowej!

Podczas Regat Słup 2018 zalew odwiedziło kilkaset fanów żeglugi. Wśród nich byli m.in. zawodnicy dolnośląskich klubów, którzy brali udział w regatach.

Ogromne możliwości rozwoju otwierają się przed akwenem wodnym w miejscowości Słup w gminie Męcinka. Organizatorzy imprezy już teraz otrzymali pomoc od wójta Mirosława Brzozowskiego, a klub żeglarski swoją aktywnością wspiera także wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jaworskiego Sylwester Rudziec.

W niedzielę uczestników odwiedziła poseł Elżbieta Witek i zadeklarowała pomoc rządu w rozwoju bazy żeglarskiej na Słupie.

Fot: Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.