Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM, FOTO) Działają globalnie, myśląc lokalnie - konferencja GPW w Muchowie

W malowniczej scenerii muchowskiego pałacyku od piątku trwa Konferencja Naukowa Generacja - Przesył - Wykorzystanie z udziałem studentów, doktorantów oraz gościnnie uczniów placówek powiatowych.

Wydarzenie poprzedziła wspólna wizyta w Sudeciej Zagrodzie Edukacyjnej, gdzie uczestnicy konferencji mieli okazję poznać historię i geologię Krainy Wygasłych Wulkanów, przeżyć trzęsienie Ziemi na specjalnym symulatorze czy zobaczyć wybuch wulkanu. 

Następnie, już w Muchowie, odbyło się szkolenie, które poprowadziły Dorota Domińska-Werbel oraz Bogumiła Sokołowska z Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze. Później oficjalnie otworzono Konferencję i rozpoczęto prezentację.

Reklama

Komentarze (8)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Technic
Technic2 grudnia 2017 o 17:00
Pałacyk Muchowie - wydarzenie za wydarzeniem. Dzieje się, a wszystko w celu odzyskania jego dawnego blasku. Doby kierunek
Lubię to! 11
Adam
AdamTechnic2 grudnia 2017 o 17:44
Bardzo dobrą robotę robi Krzysztof Kowalczyk. Gratulacje
Lubię to! 11
igitur
igiturTechnic3 grudnia 2017 o 09:00
Widać, że wójt działa, słuszny kierunek. Gmina rozwija się też naukowo, to widać. Nie wiem, czy któryś z pozostałych włodarzy tak duży nacisk kładzie na naukę czy szkolnictwo wyższe w szczególności. No ale pewnie inne wójty uczelnie wyższe znają tylko z opowiadań. Brawo Wójt Męcinki
Lubię to! 0
obserwator
obserwatorigitur4 grudnia 2017 o 13:36
ja tam nie zauważyłem wójta M.B.? chyba niezbyt zainteresowany tym wydarzeniem...
Lubię to! 4
Emerytka
Emerytka2 grudnia 2017 o 16:23
Ludziom potrzebne są szkolenia z poruszania się po urzędach z kontaktów z administracja . Szczególnej ludziom na wsiach, rolnikom, emerytom ale tez u coraz częściej młodym wchodzącym do świata dorosłości. Są dziedziny, w których trudno się poruszać. Skoro działać mamy lokalnie, to działajmy
Lubię to! 0
Dorota Domińska-Werbel
Dorota Domińska-Werbel2 grudnia 2017 o 14:56
To wyróżnienie traktuję jako prezent dla wszystkich moich pracowników Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze od Pana dr Maciej Gwoździewicz i Politechniki Wrocławskiej-Wydział Elektryczny🎁 Serdecznie dziękuję, wspaniała konferencja w cudownej rodzinnej atmosferze 👏😚
Lubię to! 11
F.
F.Dorota Domińska-Werbel2 grudnia 2017 o 15:51
Na jaki temat prowadzila pani szkoleni?
Lubię to! 1
R.
R.F.2 grudnia 2017 o 15:53
Na taki i owaki
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.