Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM, FOTO) Charytatywny moto piknik dla Hani

W sobotę, 19 sierpnia na terenie OW Jawornik odbył się charytatywny piknik, podczas którego zbierane były środki na leczenie i rehabilitację Hani Winter.

Hania wskutek okołoporodowego niedotlenienie mózgu choruje na mózgowe porażenie dziecięce - postać spastyczna czterokończynowa i wiotka na osi głowa - tułów. Dziewczynka jest dzieckiem leżącym, bez kontaktu słownego. Jednak mimo tak wielu przeżyć i codziennego zmagania się z bólem towarzyszącym spastyce, Hania jest bardzo wesołą, uśmiechniętą i rezolutną dziewczynką. Mama Hani - Marzena Winter wspólnie ze Stowarzyszeniem Charytatywnym DAMY RADĘ zorganizowali piknik charytatywny, z którego zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację dziewczynki. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.