Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Ekumeniczne kolędowanie

W Kościele Pokoju odbyło się doroczne ekumeniczne kolędowanie.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

elyta
elyta7 stycznia o 10:35
a gdzież to szef od sportu, który publicznie oświadczył, że ludzie po 50-tce są mało kontaktowi?
Lubię to! 1
katolik
katolik7 stycznia o 09:37
Zastanawiam się co myślą ludzie, którzy krzywdzą innych lub też maszerują w czarnym marszu za utrzymywaniem aborcji, i jednocześnie zasiadają w kościele, często w pierwszych ławach, śpiewają kościelne pieśni, biorą udział w chrześcijańskich obrzędach. Zastanawiam się, jak na to patrzy sam Bóg.
Lubię to! 6

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.