Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Dożywocie za uduszenie

Karę dożywotniego pozbawienia wolności usłyszał dziś w Sądzie Okręgowym w Legnicy Zbigniew K., który rok temu w Jaworze udusił swoją ciężarną partnerkę.

Sąd stwierdził, że nie ma okoliczności łagodzących w tej sprawie. 35-letni Zbigniew K. po uduszeniu swojej ciężarnej wówczas 31-letniej partnerki, opowiadał znajomym, że jest ona chora na raka i już jej nie zobaczą.

Do zbrodni doszło w zajmowanym przez parę mieszkaniu na terenie Jawora, 17 stycznia 2017 r. Mężczyzna podczas kłótni udusił szalikiem swoją partnerkę Iwonę K. po tym, jak ta oznajmiła mu, że nie jest ojcem jej dziecka.

Zbigniew K. był już w przeszłości karany. O warunkowe zwolnienie z więzienia mężczyzna będzie mógł się ubiegać po 25 latach.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

rubik
rubik31 stycznia o 22:39
oj klocek, klocek
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.