Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FILM) Co z dziećmi, które nie dostały się do jaworskich przedszkoli?

Zgłosili się do nas Czytelnicy, alarmując o problemie braku miejsc w jaworskich przedszkolach. O sytuacji rozmawiamy z radnym Jackiem Wieczorkiem, przewodniczącym Komisji Edukacji Rady Miejskiej w Jaworze.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Ziutek
Ziutek12 maja o 00:01
A ile dzieci spoza gminy uczęszcza do przedszkoli w Jaworze?
Lubię to! 0
.
.10 maja o 17:30
Hmm przecież jak duzy jest to problem widac z list chętnych. Wystrczy porównać. Przyjmując,ze 10 procent z tego wcale nie do końca się smuci z tego powodu reszta jest do zagospodarowania. Skoro to nie problem to dlaczego od razu nie zrobiono tego.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.