Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FILM) Budowa przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków w Gminie Męcinka

Dzięki pozyskanym dotacjom z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz PROW 2014-2020 w Gminie Męcinka realizowana jest inwestycja mająca na celu uporządkowanie gospodarki ściekowej w górskiej części gminy.

- Z uwagi na duże zainteresowanie oczyszczalniami mieszkańców, którzy dotychczas nie przystąpili do projektu informuję, że w przyszłym roku planujemy przystąpić do kolejnego etapu tej inwestycji. Nowe wnioski można już składać do Urzędu Gminy w Męcince - informuje Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Oburzony
Oburzony12 sierpnia 2018 o 22:50
Można? Można! A w Jaworze co? Nie chcą nawet wymieniać starej instalacji, a jak ktoś wymieni to nie chce się zapłacić za to, nie mówię o modernizacji czy rozbudowie bo lepiej dołączać do starej, nie przeznaczonej na taką ilość użytkowników, bo nic się nie stanie. Tylko potrafią tworzyc spółki kolejne, wymieniać zarząd i tworzyć stołki dla świdniczan.
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.