Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Aktywny maj klubu WIDMO

Miesiąc maj okazuje się być przeplatany słońcem i deszczem. Jednak w momencie, gdy pogoda dopisuje, miłośnicy aktywności ruchowej starają się wykorzystać każdą nadarzającą się okazję.

Mnóstwo tej pozytywnej energii jest z pewnością wytwarzane podczas spotkań Jaworskiego Harcerskiego Klubu Żeglarskiego WIDMO, który jak co roku swoje plenerowe zajęcia organizuje nad zbiornikiem Mściwojów, szlifując umiejętności kajakarskie, żeglarskie i windsurfingowe.

Ile radości i nauki dla dzieci oraz młodzieży płynie z tych zajęć można zobaczyć na przygotowanym filmie z jednego z ich wyjazdów. Miłego oglądania.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Magda
Magda28 maja o 16:24
super, super, super :)
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.