Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FILM) Absolutorium dla wójta Gminy Męcinka jednogłośnie

Praca wójta Mirosława Brzozowskiego za 2016 r. została pozytywnie oceniona przez Regionalną Izbę Obrachunkową w Legnicy, ale również przez radnych Gminy Męcinka, którzy podczas poniedziałkowej sesji jednogłośnie udzielili mu absolutorium.

Podczas sesji wójt Mirosław Brzozowski przedstawił prezentację podsumowującą jego pracę za rok 2016. Radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie zatwierdzenia sprawozdana finansowego Gminy Męcinka za 2016 r. wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Męcinka za 2016 rok oraz jednomyślnie udzielili absolutorium wójtowi Gminy Męcinka za 2016 rok. Relacja z sesji dostępna w materiale filmowym. Zachęcamy do obejrzenia.

Reklama

Komentarze (9)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

miesykaniec powiatu
miesykaniec powiatu14 czerwca 2017 o 07:57
najlepszy wójt w powiecie . Brawo panie Mirku, tak trzymać i nie odpuszczać !!!
Lubię to! 2
Cotozaradny?!
Cotozaradny?!14 czerwca 2017 o 00:47
"Ocenili radni" - banda ludzi, którzy nie wiedzą nic na temat własnej gminy. Według mnie gdybyśmy mieli kompetentne osoby wśród radnych nasza gmina funkcjonowałaby zdecydowanie lepiej. Zero kreatywności, zero pomysłów, ważne żeby pieniądze przelali za piastowanie stanowiska. Do tego niechętni do rozmów z ludźmi, a przecież oni są reprezentantami społeczności, która ich wybrała...

Lubię to! 7
???
???Cotozaradny?!14 czerwca 2017 o 09:31
Jest kilka osób, które nie mogą się pogodzić z tym, że ta gmina funkcjonuje sprawnie: Przychodzeń i Śmiłowski
Lubię to! 0
Cotozaradny?
Cotozaradny????14 czerwca 2017 o 10:00
Po pierwsze ja akurat głosowałem za zmiana władz, a po drugie nie oceniam wójta, a radnych. Gmina działa sprawnie, ale czy wyciąga maximum?! Tutaj akurat mam ogromne wątpliwości.

P.S. Z wyżej wymienionymi osobami nie mam nic wspólnego.
Lubię to! 0
Jaworzanin
Jaworzanin13 czerwca 2017 o 22:24
Jak się ma Jawor przy tym? Dziecinada
Lubię to! 1
fakt
faktJaworzanin13 czerwca 2017 o 22:35
dobrze, że skarbnik Męcinki nie opowiada z dumą, że mu zewnętrzne organa kontroli znajdują w księgach przedawnione należności
Lubię to! 3
sukcesy
sukcesyJaworzanin13 czerwca 2017 o 22:36
albo, że wójt nie chwali się, że "wypracował" nadwyżkę, bo nie wykonał kilku inwestycji
Lubię to! 1
Leszek
Leszek13 czerwca 2017 o 19:32
zasłużone-rzetelna praca, rzetelne sprawozdania, to i zasłużone jednogłośne absolutorium
Lubię to! 6
Mieszkaniec Gminy
Mieszkaniec Gminy13 czerwca 2017 o 19:23
Super
Lubię to! 6

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.