Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) 2 Runda Rally Masters

W dniach 22-23 czerwca na drogach gminy Męcinka odbędzie się 2 Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie G4 Sport Club.

W związku z zawodami, w niedzielę w godz. 9:00 - 16:00 wyłączone z ruchu drogowego będą niektóre drogi w gminie Męcinka. Mieszkańcy Męcinki i Bogaczowa będą mogli przemieszczać się trasą rajdu w godz. 11:10 - 11:30 oraz 13:15 - 13:30.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.