Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

(FILM) 101 dni radnego Kobesa

Podczas wrześniowej sesji Rady Miejskiej w Jaworze radny Andrzej Kobes zwrócił uwagę, że na odpowiedź na interpelację do burmistrza musiał czekać aż 101 dni. To nie pierwszy podobny przypadek w bieżącej kadencji.

Reklama

Komentarze (23)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Czy Kobes w Razem?
Czy Kobes w Razem?15 września o 11:26
Czy prawdą jest, że radny Kobes opuścił klub w radzie miejskiej "Razem? Jeśli tak, to może warto byłoby założyć klub "Osobno".
Lubię to! 0
Skandal
Skandal15 września o 09:03
Nie ma komu pilnować terminowości załatwiania spraw?
Lubię to! 7
Jan
JanSkandal17 września o 13:08
No jak pani sekretarz biega za burmistrzem, trzyma wstęgi, jeździ na delegacje to nie ma czasu.
Lubię to! 6
??
??Jan17 września o 13:51
A w ogóle, to skąd ona się wzięła w Jaworze? Burmistrz ją wcześniej musiał znać, skoro ją tu ściągnął do swojego gabinetu politycznego (na swojego doradcę). Kim ona dla niego jest, że tak blisko ja trzyma siebie? Nawet swojego zastępcę wywalił "na korytarz", by jej dać pokój zastępców.
Lubię to! 7
Skandal
SkandalJan19 września o 15:37
Skąd się wzięła? Burmistrz ją sprowadził i załatwił jej stołek jako sekretarz sprawiając, by poprzednia sekretarz (apolityczna) odeszła z pracy.
Lubię to! 3
Ola
Ola14 września o 12:51
Radny Kobes to doświadczony samorządowiec. Nie zasłużył na takie traktowanie.
Lubię to! 5
Autoprezentacja
AutoprezentacjaOla15 września o 08:54
Olu, a czy doświadczeni samorządowcy-wieloletni fachowcy,których zwolnił burmistrz, zasłużyli na takie traktowanie? Po tym jak ktoś traktuje drugiego człowieka można ocenić jego poziom kultury. Kazdy sam pracuje na opinie o sobie.
Lubię to! 6
niezależny obserwator
niezależny obserwator14 września o 09:21
zbliżają się wybory , więc żeby zaistnieć już swój swojego gryzie. Panie Kobez, jest Pan w koalicji z ugrupowaniem Bery od poczatku kadencji i żadne Pana manewry przed wyborami tego nie zmienią.Jeżeli podjeło sie taką decyzję 4 lata temu to należało się też liczyć z konsekwencjami.Choć jestem przeciwnikiem politycznym Bery to powiem wprost; nie szanuję takich ludzi!
Lubię to! 15
Klient
Klientniezależny obserwator15 września o 09:15
Masakra, aby 101 dni czekać na odpowiedz z urzędu. Niezły tam bałagan musi być, albo niekompetentni pracownicy. Coraz ciekawszych rzeczy się dowiadujemy o obecnych rządach. A ja myślałem, ze teraz w urzędach stawia się już nie na jakoś a na jakość. Na tym przykładzie widać, że nie jednak w każdym przypadku.
Lubię to! 6
Wojtek
Wojtek14 września o 03:21
Dziwię się, że radni tak spokojnie przyjmują taką informację.
Lubię to! 8
Adrian
Adrian13 września o 22:33
Czy na interpelację nie trzeba odpowiedzieć niezwłocznie podczas sesji ? Albo na piśmie w 14 dni ?
Tak traktuje się radnego z koalicji, który tak mocno zabiegał o remont WC na placu wolności?. Remont miał kosztować 70 tys a ile kosztował ? Tego nie wie nikt.? Ile osób skorzystało ? Tego nie wie nikt....
Lubię to! 10
człowiek
człowiek13 września o 21:12
Krysiu, co się z Tobą stało?
Lubię to! 7
długo
długo13 września o 20:52
Panie Andrzeju, proszę porozmawiać z radnym Detyną, bo on miał podobną sytuację. Kiedyś nie mógł doczekać się odpowiedzi na swoje zapytanie, aż złożył skargę na Burmistrza. Komisja rozpatrująca skargę wystąpiła do Burmistrza o wyjaśnienie, odpowiedź udzieliła jego Zastępczyni-że osoba, która jest winna nie pełni już swojej funkcji? Wówczas cała korespondencja z radą i radnymi przechodziła przez Biuro Burmistrza, w którym zatrudniona była p.Żmijewska jako Doradca Burmistrza. Tam składane były wszystkie projekty odpowiedzi i tam podlegały zatwierdzeniu lub korekcie. Poprzednia sekretarz z Wydziałem Organizacyjnym w terminie przygotowała projekt odpowiedzi dla radnego Detyny, który wpłynął do Biura Burmistrza. Skutek tego był taki, że radny złożył skargę na Burmistrza, bo nie doczekał się odpowiedzi na swoje zapytanie.Jak Pan podpyta urzędników (także tych byłych), to niejednokrotnie dopominali się o swoje pisma, które przekazane były do zatwierdzenia i do nich nie wracały. Może i odp.na Pana interpelację tam "utknęła"?
Lubię to! 14
Wtajemniczony
Wtajemniczonydługo14 września o 09:55
Potwierdzam, tak było.
Lubię to! 10
Wyborca
Wyborca13 września o 20:47
Bera lekceważy nie tylko opozycyjnych radnych, ale także swoich
Lubię to! 13
Jola
Jola13 września o 20:26
Wstyd.
Lubię to! 12
Reklama
zoha
zoha13 września o 19:10
http://www.jawor.bip.net.pl/?a=6391

Jak można tak pogrążyć Jawor? Jak można zapłacić ponad 22 miliony za obiekt, który będzie używany dwa, góra trzy miesiące w roku? Jakim cudem tak horrendalna kwota w ogóle przeszła? Jest tyle wazniejszych wydatków, jaworskie drogi wołają o pomstę do nieba, budynki się sypią, małe przedsiębiorstwa upadają... Po co zainwestować, naprawić, wspierać - zadłużmy miasto jeszcze bardziej! W głowie mi się to nie mieści i dziwię się, że to w ogóle przeszło.
Lubię to! 14
Radny M
Radny Mzoha14 września o 09:28
Jak miało nie przejść burmistrz powiedział, a radni ponieśli rękę bo inaczej było by do widzenia z ciepłymi posadkami i przywilejami.
Lubię to! 13
Autor
Autorzoha14 września o 20:27
Za 22 miliony można by odnowić pewnie 20 kamienic (elewacji, dachów, klatek schodowych) . Centrum miasta jest odrapane, brudne z odpadającymi tynkami, woda lejąca się po ścianach z rynien... czy tego nikt nie widzi ?
Lubię to! 6
Jan
JanAutor17 września o 13:06
Wszyscy widzą, wszyscy pytają, a burmistrz zwala na to że to nie jego itp.
Lubię to! 5
Skandal
SkandalAutor19 września o 15:38
Tyle dróg można by wyremontować, a nie łatać raz w roku...
Lubię to! 1
Jan
Jan13 września o 18:40
Tyle burmistrz musiał myśleć nad wymówką? Tak przy okazji o jaką sprawę chodzi bo słabo słychać co mówią.
Lubię to! 9
Wyborca
Wyborca13 września o 18:29
To co wyrabiają burmistrz i jego ludzie to skandal! Trzeba skończyć tę kadencję, więc idźmy na wybory i rozliczmy Berę!
Lubię to! 16

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.