Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Festiwal Kultury Wsi Polskiej i Dożynki Gminne w Wądrożu Wielkim

3 września na boisku sportowym w Wądrożu Wielkim odbędzie się Festiwal Kultury Wsi Polskiej - Dożynki Gminne.

Plakat © materiał prasowy

Zapraszamy rzemieślników, rękodzielników, twórców ludowych, producentów ekologicznej żywności, wytwórców produktów regionalnych do zaprezentowania swoich produktów i usług podczas imprezy pn. „Festiwal Kultury Wsi Polskiej”, organizowanej 03.09.2017 r. w Wądrożu Wielkim.

Zgłoszenie można przesyłać do dnia 28 sierpnia 2017 r., e-mail: urzad@wadrozewielkie.pl lub tel: 76 887 43 23  wew. 7. Osoba do kontaktu: Małgorzata Lipińska. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie UG Wądroże Wielkie.

Program imprezy dostępny na plakacie. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.