Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Emilian Bera z Brązowym Krzyżem Zasługi od prezydenta Andrzeja Dudy!

W Sali Kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu wojewoda Paweł Hreniak, w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy, wręczył burmistrzowi Emilianowi Berze Brązowy Krzyż Zasługi.

Fot. jawor24h.pl © jawor24h.pl

- Odznaczenie przyjmuję z pokorą, motywacją i zobowiązaniem do jeszcze większej aktywności na rzecz naszej społeczności. Dziękuję wszystkim, którzy każdego dnia wspierają mnie w pracy dla Jawora - poinformował Emilian Bera, w komunikacie na oficjalnym profilu Burmistrz Miasta Jawora Emilian Bera na portalu Facebook. 

Warto podkreślić, iż wręczając odznaczenie wzniesiono się ponad bieżący polityczny spór. Lider jaworskiej Platformy Obywatelskiej otrzymał bowiem z rąk wojewody Pawła Hreniaka z Prawa i Sprawiedliwości odznaczenie wyrażające uznanie dla szczególnych osiągnięć i pracy na rzecz ochrony przyrody.

Uroczystościom w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim towarzyszył sztandar Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Ziemi Jeleniogórskiej. Nadanie odznaczenia dla burmistrza Jawora zostało zainicjowane przez Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody w Polsce.

Reklama

Komentarze (109)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

xsiondz
xsiondz27 grudnia 2017 o 12:12
Przyzwoici ludzie nie przyjmują odznaczeń od marionetki pis
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/profesor-wojciech-bielecki-odmowil-przyjecia-prezydenckiego-odznaczenia/52z2l17
Lubię to! 0
alex
alex21 grudnia 2017 o 14:41
Przyjąc odznaczenie od długoPISu Adriana, który podpisuje w nocy wszystko co mu podsuna to obciach i wstyd.
Lubię to! 0
obserwator
obserwator19 grudnia 2017 o 20:15
To chyba ironia ten medal ?!! Panie Bera , jest Pan zadowolony, że tak z Pana zadrwiono?
Lubię to! 2
mega
mega13 grudnia 2017 o 18:24
jak na dłoni teraz widać poziom inteligencji co niektórych, jest niezła bania w mieście i przyznam szczerze, że po niektórych to nawet nie spodziewałem się, że nawet taką rzecz "łykną"
Lubię to! 0
zasadzona lipa sybolem obrony lasu
zasadzona lipa sybolem obrony lasu13 grudnia 2017 o 15:50
Michał-samozwańczy obrońca przyrody w stopniu "admirała-marszałka a nawet komandora" sprawcą porozumienia ponad podziałami. Dzięki "medalowym zabiegom" Lemilian (PełO) tak oto stał się kandydatem Elki i Stacha (PiSowo w rodzinnym wydaniu). Na początek taki ceremoniał. A dalej się zobaczy. Jedno jest pewne stan umysłu i poziom inteligencji jednych i drugi został uwydatniony, aż nadto. BUHHAHHAHA
Żeby nie było ....... o tym specyficznym "porozumieniu przez odznaczanie" już jest dyskusja w Warszawie. Oglądajcie Ucho Prezesa !
Lubię to! 1
Adele
Adele12 grudnia 2017 o 21:13
Za chwilę rozdanie gminnych środków z pożytku publicznego na 2018. Zgadnijcie jaka Liga otrzyma rekordowe wsparcie?
Lubię to! 1
?
?Adele13 grudnia 2017 o 07:43
Marta Czyczerska-koleżanka Iwony Krawczyk z PO?
Lubię to! 2
Klan
Klan?13 grudnia 2017 o 21:10
Może coś z przyrodą
Lubię to! 0
hmm
hmm?13 grudnia 2017 o 21:35
myślisz, że Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody w Polsce Michała Pancerza, który zawnioskował o brązowy Krzyż Zasługi dla Emiliana Bery za działania na rzecz przyrody?
Lubię to! 0
wycięte drzewo
wycięte drzewo12 grudnia 2017 o 20:16
burmistrz na podstawie wniosku p.Michała Pancewicza dostał krzyż zasługi za działania na rzecz przyrody a pod jego oknami i za jego zgodą (burmistrz zarządza płyta rynku) przed Ratuszem stanęło wycięte wielkie drzewo dla ozdoby rynku na święta
Lubię to! 3
#
#wycięte drzewo12 grudnia 2017 o 21:00
za zgodą i pod oknami Św.Jana Pawła II też stawiali wycięta drzewa.Nawet dwa razy przywiezione z polski. Szokujące ?
Lubię to! 2
rol
rol#13 grudnia 2017 o 07:41
ale JP II nie starał się o Krzyż Zasługi za działania na rzecz przyrody
Lubię to! 1
#
##13 grudnia 2017 o 08:43
oj rolku, JPII miał tyle miał tyle krzyżów zasługi (głównie z Polski) ,że Watykan w jednej ze swoich posiadłości wygospodarował specjalne pomieszczenia żeby je trzymać.
Lubię to! 1
szacunek
szacunek#13 grudnia 2017 o 09:02
no popatrz, nie wiedziałem, widać się nie obnosił z tym, to był niezwykły człowiek
Lubię to! 2
kropka
kropka12 grudnia 2017 o 20:07
Na terenie powiatu nyskiego pojawią się niebawem nowe drzewa. Za 2- 3 lata będzie ich tutaj ok. 140 tysięcy.- Zalesianie prowadzimy pod hasłem – tyle mieszkańców powiatu, tyle drzew. Posadzimy je na nieużytkach Skarbu Państwa, w zagajnikach czy parkach. Zasadzimy je również wzdłuż rzadko uczęszczanych, polnych dróg. Przy jednej z nich rosną już czereśnie, planujemy też więcej takich inicjatyw jak droga magnoliowa w Nysie- konkluduje Daniel Palimąka.
Lubię to! 1
yyy
yyykropka12 grudnia 2017 o 20:12
i co, chcesz za to krzyż zasługi, czy co?
Lubię to! 0
w służbie przyrodzie i ludziom
w służbie przyrodzie i ludziom12 grudnia 2017 o 17:43
Czasami aby zobaczyć groteskowość i komiczność tzw. "elit" i tych w wymiarze warszawskim, i tych w wymiarze lokalnym (gmina, powiat, województwo) wystarczy załapać się na takie "widowisko", na taki "ceremoniał". Dzięki takim "świeckim ceremoniałom" widać jak w soczewce stan umysłu, poziom intelektualny oraz stopień rozwinięcia percepcji umysłowej, zarówno "obdarowywanych", "odznaczanych" ., jaki "Tych", którzy rzeczywiście stali "za tym" aby właściwy osobnik został wyróżniony. Z tym, że taka jak w soczewce, tak i w życiu aby zwierciadło dawało obraz odpowiednio ostry, wyrazisty i nie zniekształcony potrzebne jest pomniejszenie aberracji. W optyce abberację niweluje się dodatkową soczewką. I tak za każdym razem, aż do skutku czyli do momentu złapania odpowiedniego dobrego pola widzenia. Podobnie jest w życiu gdy obraz jest zaciemniony, należy zastosować kolejną soczewkę. W tym wypadku kolejna soczewka to ZA CO otrzymane wyróżnienie? , a jeszcze kolejna KTO TAK NAPRAWDĘ UDZIELIŁ PROTEKCJI? I KTO LOBBOWAŁ za wyróżnieniem? W szczególności jeżeli jest z tzw. "innej bajki" można by rzec "z innego politycznego plemienia". I tu jest CLOU programu pokazujące stan umysłu i poziom inteligencji oraz percepcję umysłową wszystkich zaangażowanych, aby do takiego "ceremoniału" doszło. A on jaki jest? Każdy przyzwoity człowiek sam może sobie odpowiedzieć . Ja podaje taki klucz do odpowiedzi. Czy nie powinni dostać medalu, orderu np. "eko-obrońcy kornika-drukarza białowieskiego"? A może radni apelujący aby wymienić piece, walczący ze smogiem? Czemu nie ci co apelują o "zbieranie psich odchodów z miejsc publicznych"?
Lubię to! 7
kropka
kropkaw służbie przyrodzie i ludziom12 grudnia 2017 o 20:05
Kiedy zniknie z Jawora ostatnia topola ?
Wycinka topoli "To chwasty które zagrażają kierowcom i uprawom".
Usunięcie przydrożnych topoli na terenie powiatu nyskiego wzbudza teraz ogromne zainteresowanie, ale takie działania prowadzimy sukcesywnie od 3 lat. Wycięliśmy już prawie 5 tysięcy drzew, w tym roku wytniemy kolejne półtora tysiąca, bo taka jest potrzeba, nic nie przemawia za tym, aby oszczędzić te topole. Po pierwsze stanowią one ogromne zagrożenie dla kierowców. Po drugie wszystkie mają ponad 50 lat i teraz są chwastami, które niszczą znajdujące się w pobliżu uprawy rolne, ponieważ zabierają im wszystkie składniki mineralne. Poza tym kilkadziesiąt lat temu gdy sadzono te drzewa nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że po tych drogach będzie poruszać się tyle samochodów.
W miejscach gdzie wycięto topole w ostatnich miesiącach miały miejsce wypadki samochodowe ze skutkiem śmiertelnym. W zeszłym roku w jedno z drzew wjechał chory na cukrzycę ksiądz, który zasłabł za kierownicą. Duchowny zginął na miejscu.- Nie była to wina kierowcy, nie wjechał w drzewo bo pędził z nadmierną prędkością czy prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Na drogach zdarzają się nieoczekiwane sytuacje i musimy zapewnić bezpieczeństwo ich użytkownikom. Nie tak dawno temu miała miejsce sytuacja, że gałąź spadła na samochód i poważnie go uszkodziła, więc mowa o regularnym podcinaniu gałęzi jest zdecydowanie na wyrost- podkreśla Daniel Palimąka.

Lubię to! 0
milczenie
milczeniew służbie przyrodzie i ludziom12 grudnia 2017 o 20:19
ciekawe czy Prezes JK o tym wie, to wszystko jest jakieś dziwne
Lubię to! 1
gumiś
gumiś12 grudnia 2017 o 16:25
na początku to wszystko mnie zaskakiwało, potem bawiło, a teraz poważnie zastanawiam się, jaki specjalista tu byłby najodpowiedniejszy
Lubię to! 4
Reklama
;)
;)12 grudnia 2017 o 13:11
jakież to piękne szaty ma nasz cesarz....
Lubię to! 3
sam cud
sam cud;)12 grudnia 2017 o 13:13
i jaką ma piękna przyboczna gwardię w zielonym mundurze...
Lubię to! 2
blask
blask;)12 grudnia 2017 o 13:20
a jakiż on piękny w tych nowych szatach-ta postura i elokwencja...
Lubię to! 2
idą święta
idą święta12 grudnia 2017 o 13:10
jest wesoło, będzie o czym rozmawiać podczas świąt...dobra atmosfera gwarantowana
Lubię to! 3
dziecko
dziecko12 grudnia 2017 o 12:58
i oto kroczy król z medalem na piersi, a tłum wiwatuje: jaki to piękny medal nasz król dostał... ach ta lipa...
Lubię to! 5
zielono mi
zielono midziecko12 grudnia 2017 o 14:31
Już teraz rozumiem, dlaczego burmistrz sadził te lipy. A czy inni, którzy sadzili też dostaną krzyże zasługi?
Lubię to! 6
:)))
:)))12 grudnia 2017 o 12:48
normalnie "nowe szaty cesarza"...
Lubię to! 3
PR
PR12 grudnia 2017 o 12:38
oj bolo, bolo, obierasz świat swoimi oczami i emocjami, dla Ciebie to wielki wyczyn, a dla innych coś innego
Lubię to! 3
bolo
bolo12 grudnia 2017 o 12:21
No i co zwolennicy "lepszej zmiany" ból nie do zniesienia ? Boli, i będzie jeszcze długo boleć. Widać że ktoś bez uprzedzeń , potrafi dostrzec to czego Wy nie widzicie. Przypomniał mi się stary *** "pytają się ślepego konia czy wystartuje w Wielkiej Pardubickiej ? Nie widzę przeszkód" . Coś Wam to mówi? A tak nawiasem gratulacje p.Burmistrzu.
Lubię to! 1
kombatant
kombatantbolo12 grudnia 2017 o 12:41
jesteś śmieszny z tą swoją teorią spiskową, ludzie się dziwią, że w dzisiejszych czasach to już nawet za odpłatny zakres obowiązków dostaje się odznaczenia i tyle w temacie, inną kwestią jest, że osoby o niektórym pokroju potrafią zrobić wielkie halo z małych rzeczy
Lubię to! 6
bolo
bolokombatant12 grudnia 2017 o 20:18
Widzę że Ty nie jesteś śmieszny. Jesteś żałosnym i małym człowiekiem który nie może zdzierżyć czyjegoś sukcesu.Trudno,tacy też chodzą po tym ziemskim padole.
Lubię to! 0
żal
żalkombatant13 grudnia 2017 o 07:47
oj bolo-a o jakim sukcesie mówisz, przecież wszyscy wiedzą kto wystąpił o ten Krzyż i za co, więc nie pogrążaj się jeszcze bardziej
Lubię to! 3
eseldowiec
eseldowiec12 grudnia 2017 o 11:38
Dla mnie Emilian jest wielkim patriotą. Zasłużył na to odznaczenie. Gratuluję!
Lubię to! 2
ehe
eheeseldowiec12 grudnia 2017 o 12:42
chyba powiatu świdnickiego
Lubię to! 6
hehe
heheeseldowiec12 grudnia 2017 o 12:43
eseldowcu, ale on nie dostał krzyża za patriotyzm, tylko za działania na rzecz przyrody
Lubię to! 7
:)
:)hehe12 grudnia 2017 o 12:47
a na dodatek na wniosek Michała Pancewicza, kto go zna, ten wie o czym mówię
Lubię to! 6
radość wielka
radość wielkahehe12 grudnia 2017 o 13:01
widocznie Emil z Michałem "nadają na tych samych falach", skoro taka reakcja Michała
Lubię to! 4
co z czasy
co z czasy12 grudnia 2017 o 11:27
brązowy krzyż zasługi za realizację ustawowych zadań z zakresu ochrony środowiska i przyrody do zadanie własne gminy (art. 7 ust.1 pkt 1 ustawy o samorządzie gminy), do których burmistrz z mocy jest zobligowany i za które pobiera wysoką gratyfikację z publicznych pieniędzy?
Lubię to! 12
hehe
hehe12 grudnia 2017 o 09:54
przebił nawet Misiewicza
Lubię to! 19
żenua
żenua12 grudnia 2017 o 09:51
że też nie ma wstydu...
Lubię to! 11
Reklama
jakos
jakos12 grudnia 2017 o 09:50
Jakie zaslugi może miec 30 kilkuletni człowiek?
Lubię to! 9
tego juz za wiele
tego juz za wiele12 grudnia 2017 o 09:49
ale jaja!
Lubię to! 6
mieszkaniec Jawora
mieszkaniec Jawora12 grudnia 2017 o 09:48
to są już jaja jakieś jeszcze troche i go beatyfikują żenada
Lubię to! 10
mersedes
mersedes12 grudnia 2017 o 09:24
Typowy przedstawiciel "bmw"
Lubię to! 5
:(
:(12 grudnia 2017 o 09:17
to ja już teraz rozumiem dlaczego jaworska posłanka milczy na to co tu wyprawia lokalny lider PO i jak traktuje jaworzan
Lubię to! 11
szaraczek
szaraczek12 grudnia 2017 o 09:10
matko, co się tu na dole dzieje?! aż prosi się zaprosić tu kogoś z góry
Lubię to! 7
Jaworzanin
Jaworzanin12 grudnia 2017 o 08:25
posłuchajcie zespołu Lady Pank 7-me Niebo Nienawiści.Jak ten tekst idealnie pasuje do tego jak się zachowujecie i co piszecie. W mentalności polaczka nic się nie zmienia.Wstyd.
Lubię to! 4
bez jaj
bez jajJaworzanin12 grudnia 2017 o 08:30
a ludzie mają odbierać to, że komuś przyznaje się odznaczenia za coś, co leży w zakresie obowiązków i jest wysoko wynagradzane z publicznych pieniędzy?
Lubię to! 9
jaworzanin 2
jaworzanin 2Jaworzanin12 grudnia 2017 o 08:38
jaworzaninie-wstydzić, to powinien się ktoś inny
Lubię to! 5
bo to ważne
bo to ważne12 grudnia 2017 o 07:44
Niech portal napisze w tytule za co ten medal.
Lubię to! 13
Hmm...
Hmm...12 grudnia 2017 o 02:33
Panie Bera, czy to prawda, że ma pan układ wyborczy z panią Witek? Ona składa na ofiarę lokalnych kandydatów PiS do samorządu (także na burmistrza), a pan wystawia znowu niegroźnego politycznie Matkowskiego ze środka listy PO do sejmu?
Lubię to! 21
!!!
!!!Hmm...12 grudnia 2017 o 07:58
a co na to JK ?!
Lubię to! 10
?
?Hmm...12 grudnia 2017 o 08:01
a czy jak p.Bera przypomniał sobie, że obiecał jaworzanom remont letniego basenu, to p.Witek ściągnęła tu ministra od sportu i szukała sposobu na wsparcie finansowe tego remontu?
Lubię to! 10
?
?Hmm...12 grudnia 2017 o 08:15
czyli stołek burmistrza za stołek posła?
Lubię to! 13
jaworzanin
jaworzaninHmm...12 grudnia 2017 o 08:27
chyba jaworzanie muszą o to zapytać samego JK, bo ten na pewno liczy na to, że jego ludzie na dole wystawię silnych kandydatów i przejmą samorządy
Lubię to! 10
do Hmm
do HmmHmm...12 grudnia 2017 o 09:12
dla JK to byłaby zdrada
Lubię to! 11
do Hmm
do HmmHmm...12 grudnia 2017 o 09:12
przecież p.Witek jest z PIS a p.Bera, to lokalny lider PO...
Lubię to! 0
pytanie
pytanieHmm...12 grudnia 2017 o 09:22
Pani Elu, czy to prawda z tym cichym układem z EB z PO?
Lubię to! 15
Blender
Blender12 grudnia 2017 o 00:58
Czy jak posadzę w swoim ogrodzie niemiecki dąb i polską lipę, to też mogę liczyć na podobne wyróżnienie?
Lubię to! 13
tak
takBlender12 grudnia 2017 o 09:07
Ty dostaniesz złoty, bo zrobisz to za własne pieniądze i nie weźmiesz za to wynagrodzenia z gminnej kasy
Lubię to! 9
Reklama
Mufinka
Mufinka11 grudnia 2017 o 23:30
Przykro mi patrzeć na to co sie dzieje w PiS tu na dole w Jaworze. "Zdradzeni" to chyba mało powiedziane
Lubię to! 9
obserwator
obserwatorMufinka12 grudnia 2017 o 09:19
a JK o tym wie?
Lubię to! 4
Flix
Flix11 grudnia 2017 o 23:26
Tracą na znaczeniu takie odznaczenia. Niestety
Lubię to! 14
wyluzujcie
wyluzujcie11 grudnia 2017 o 22:39
Ludzie, odznaczenie dla burmistrza jest za działalność w dziedzinie ochrony przyrody. Jest na filmie: http://www.jawor.tv/wiadomosci/536,burmistrz-jawora-odznaczony-brazowym-krzyzem-zaslu
Lubię to! 5
odlot
odlotwyluzujcie12 grudnia 2017 o 07:57
przecież zadania z zakresu ochrony środowiska i przyrody do zadanie własne gminy (art. 7 ust.1 pkt 1 ustawy o samorządzie gminy), które burmistrz z mocy ustawy realizuje i pobiera za to wysoką gratyfikację z publicznych pieniędzy
Lubię to! 6
W oparach absurdu czy też nie?
W oparach absurdu czy też nie?11 grudnia 2017 o 22:18
podsumowując : na podstawie wniosku złożonego do wojewody z PIS przez "Ligę Ochrony Przyrody" (organizacji działającej jako kilkunastoosobowe lokalne stowarzyszenie) . Kieruję tym stowarzyszeniem chyba admirał lub generał albo marszałek? Trudno określić dystynkcje, bowiem ta organizacja nie jest służbą mundurową. Jednakże jej lokalni członkowie chodzą w "oryginalnej kombinacji mundurowej" właśnie z "szarżami" podobnymi do wyżej wymienionych. Wracając. Na podstawie zainicjowanego wniosku, któRy przeszedł pozytywną opinię wojewody (PIS). Szef lokalnego PO dostaje medal od prezydenta z PIS. WYSOKIE ODZNACZENIE PAŃSTWOWE - brązowy krzyż zasługi dla RP, jest dla lokalnego szefa PO, bodajże za działania na rzecz przyrody!
Lubię to! 12
hmm
hmmW oparach absurdu czy też nie?11 grudnia 2017 o 22:21
ciekawe czy to za te skwerki, co mają "walczyć" ze smogiem w mieście, czy to za ta lipę będącą symbolem współpracy i przyjaźni burmistrza?
Lubię to! 12
ochrona przyrody
ochrona przyrodyW oparach absurdu czy też nie?11 grudnia 2017 o 22:27
dziwię się, że burmistrz zgodził się na wycięcie tej pięknej choinki, co stanęła przed Ratuszem, że nie zaprotestował przeciwko wycinaniu drzewek na święta-ileż to przyroda na tym straciła...
Lubię to! 12
ktoś? coś?
ktoś? coś?W oparach absurdu czy też nie?11 grudnia 2017 o 22:28
a na wigilię miejską też zostaną wycięte drzewka?
Lubię to! 6
ja chyba śnię
ja chyba śnię11 grudnia 2017 o 21:50
brązowy krzyż zasługi za działania na rzecz przyrody
Lubię to! 9
Lka
Lka11 grudnia 2017 o 21:41
Super Emilian. Nie przejmuj się dwoma-trzema tumanami komentującymi bez przerwy pod różnymi postaciami
Lubię to! 3
hihi
hihiLka11 grudnia 2017 o 21:48
Ty weź się z nim umów, a nie rozmawiaj z nim przez portal-to nie portal randkowy
Lubię to! 16
tyle w temacie
tyle w temacie11 grudnia 2017 o 21:16
Chyba już nie macie złudzeń o LOKALNYM układzie PełO-eSeLDe wspomaganym od lat przez "dawnych konspiratorów" E W i S W Chyba lepszego przykładu nie będzie.
Ani ja, ani cała moja rodzina nie zagłosuje na tych osobników !!!!!!!!!. Ani na belferkę, ani na jej mężusia, ani na córunię, ani na szwagra, ani na siostrunię, ani na kuzynostwo. Nie wspominając o PZPR-owcach występujących jako pisowcy. Nie zrobili nic przez tyle lat. Tylko cementują wspomagają ten " lokalny układ" Jaki on jest świadczy zatrzymanie ostatnio komucha-przekręta za łapówki. AMEN
PS.
aha - to nie S W dostał ostatnio medal za Solidarność !!!!!!!!! Tylko ten co został internowany W STANIE WOJENNYM przez komuchów. A było tylko dwóch z tej okolicy!!!!!!!!! Jeden internowany jest w Polsce, mieszka w mieście a drugi jest w USA
Lubię to! 11
jaworzanin
jaworzanintyle w temacie11 grudnia 2017 o 21:24
zobaczymy jak silnego kandydata wystawi p.Witek w swoim mieście-to dużo powie, czy walkowerem zamierza oddać Jawor na następna kadencją PO-SLD-WS Ziemi Świdnickiej i czy JK to zaakceptuje
Lubię to! 9
ups
upsjaworzanin11 grudnia 2017 o 21:30
raczej nie takiego, co się obwiesza medalami za sadzenie drzewek ;)
Lubię to! 7
JK
JKjaworzanin11 grudnia 2017 o 21:34
a może sama p.Ela będzie kandydować na burmistrza? to dopiero byłaby dla wszystkich niespodzianka
Lubię to! 3
bingo
bingojaworzanin11 grudnia 2017 o 22:41
Kto będzie startował? Przekonamy się oglądając studio nr 2!
Lubię to! 8
dzień niespodziankek
dzień niespodziankek11 grudnia 2017 o 20:08
wydaje mi się że p.Witek wystawi w Jaworze takiego mocnego kandydata z PIS, że JK będzie zadowolony, a ludziom czapki spadną z głów
Lubię to! 2
dwa bieguny
dwa biegunydzień niespodziankek11 grudnia 2017 o 20:10
wątpię, aby JK zaakceptował poparcie EW dla EB-lokalnego lidera PO
Lubię to! 7
jaworzanin
jaworzanindzień niespodziankek11 grudnia 2017 o 20:46
dzisiaj tak piź dzi ,że mi beretka spadła.Ty jednak jesteś jakiś prorok.
Lubię to! 1
BereTka
BereTkadzień niespodziankek11 grudnia 2017 o 21:14
myślę, że p.Witek będzie chciała udowodnić JK, że w swoim mieście "wychowała" kandydata silniejszego od p.Bery-lokalnego lidera PO
Lubię to! 2
JKL
JKLBereTka12 grudnia 2017 o 08:20
myślę, że JK na to liczy
Lubię to! 2
szary człowiek
szary człowiek11 grudnia 2017 o 19:08
Głosowałem na Dudę. Jeden raz w życiu...
Lubię to! 8
Paproch
Paproch11 grudnia 2017 o 18:45
Ej skoro pisiory dały mu medal to znaczy,że w najbliższych wyborach samorządowych pani Ela wystawi na burmistrza Emiliana???
Lubię to! 10
odlot
odlotPaproch11 grudnia 2017 o 19:09
ty chyba coś wziąłeś
Lubię to! 2
Pisak
PisakPaproch11 grudnia 2017 o 19:12
Tak!!! To jej faworyt i pupil. Reszta PiS-owców jest spacyfikowana. Cicha umowa już działa.
Lubię to! 5
Ator
AtorPaproch11 grudnia 2017 o 21:49
A ciekawe kogo wystawi PO?
Lubię to! 0
Reklama
Eeee
Eeee11 grudnia 2017 o 18:40
Baranowski za co miałby dostać?
Lubię to! 2
SKANDAL!!!
SKANDAL!!!11 grudnia 2017 o 18:39
Ludzie!!!!, lider Platformy Obywatelskiej dostaje medal od Pisowskiego prezydenta. Chyba daje to do myślenia, nieprawdaż? albo PO jest dogadana z Pisem albo w Pisem rządzą ***
Lubię to! 8
normalka
normalkaSKANDAL!!!11 grudnia 2017 o 18:47
wyluzuj, przeżywasz to jakby to nie wiem co było, Michał Pancerz zgłosił go za działania a rzecz zieleni, to dostał i tyle w temacie, nie ma co tu doszukiwać się polityki, co chwilę ktoś dostaje jakieś odznaczenie, wątpię, aby wojewoda czy prezydent osobiście się nad tym pochylali
Lubię to! 3
???
???11 grudnia 2017 o 18:36
a gdzie ta zapowiadana nagroda dla innowacyjnego polityka, która p.Bera miał dostać 6 grudnia we Wiedniu?
Lubię to! 4
Kameleon
Kameleon11 grudnia 2017 o 18:22
Medal 🏅 dla przebierańca. No jaja jakieś
Lubię to! 8
Franek
Franek11 grudnia 2017 o 18:14
Myślę, że jak prezydent Andrzej Duda podejmowałby jakąś decyzję w sprawie Jawora to skonsultowałby to z panią minister. A tym bardziej wojewoda. W końcu pani minister ma wysoką pozycję w rządzie.
Lubię to! 5
Ciekawski
CiekawskiFranek11 grudnia 2017 o 18:49
Minister Witkowa rekomendowała Berę? To już wszystko jasne. Zdradziła lokalnych działaczy PiSu. Co na to wódz Jarosław K. ?
Lubię to! 8
piesek
piesekCiekawski11 grudnia 2017 o 19:05
wątpię, aby go rekomendowała, wniosek złożył Michał Pancerz ze Stowarzyszenia Straż Ochrony Przyrody za "zieleń" ot i cała filozofia
Lubię to! 2
kotek
kotekCiekawski11 grudnia 2017 o 19:42
taa, odznaczyła go i rekomendowała w zamian za zaporową cenę najmu Sali Teatralnej jaką panaburmistrzowi jej zaproponowali
Lubię to! 0
?
?11 grudnia 2017 o 18:10
A Baranowski nie dostał ???
Lubię to! 1
do ?
do ??11 grudnia 2017 o 18:18
Dostanie, od jednego z wójtów.
Lubię to! 1
Sławek
Sławek?11 grudnia 2017 o 18:21
Baranowski robi swoje, a nie wypina piersi do orderów: http://jawor24h.pl/zsip-w-bolkowie-z-patronatem-firmy-thor,10430,a.html
Lubię to! 6
do Sławek
do SławekSławek11 grudnia 2017 o 22:48
Robi na swoje....
Lubię to! 0
DD
DD?11 grudnia 2017 o 18:21
A za co niby?Bez żartów.
Lubię to! 1
mieszkaniec Jawora
mieszkaniec Jawora11 grudnia 2017 o 18:05
Za 3 lata kadencji odznaczenie, to co mają powiedzieć ludzie, którzy na rzecz Jawora przepracowali po kilkadziesiąt lat. A poza tym, co to jest Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody w Polsce, i jakie ma zasługi na rzecz przyrody, poza oczywiście wręczaniem przy każdej okazji wyróżnień. Normalnie farsa.

Lubię to! 12
Komentator lokalny
Komentator lokalny11 grudnia 2017 o 17:50
Jak ktoś mi teraz powie, że jaworski PIS nie jest dogadany z Platformersem Berą, to go wyśmieję
Lubię to! 10
Michał
MichałKomentator lokalny11 grudnia 2017 o 18:16
W TVP Info mówią właśnie, że rząd Morawieckiego to upadek okrągłego stołu. A jak jest w Jaworze?
Lubię to! 5
Sylwek
Sylwek11 grudnia 2017 o 17:48
Mimo wszystko burmistrz mógł oficjalnie podziękować pani minister...
Lubię to! 8
ciekawy
ciekawySylwek11 grudnia 2017 o 17:51
Pani minister? a czemu miał jej dziekowac?
Lubię to! 2
Z Jawora
Z Jaworaciekawy11 grudnia 2017 o 18:01
Bo nie pluje jadem tak jak co niektórzy
Lubię to! 1
Jaworzanin
Jaworzaninciekawy11 grudnia 2017 o 19:17
Powinien podziękować p. Eli za to, że pchnęła nominację dalej do wojewody i prezydenta. Pancerz to za słaby zawodnik. Ktoś ważny musiał to klepnąć, np. minister E.W. w rządzie Beaty Szydło.
Lubię to! 11
co?
co?Sylwek11 grudnia 2017 o 17:57
a, że niby za co?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.