Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Egzamin ósmoklasisty w Gminie Wądroże Wielkie zgodnie z harmonogramem

Uprzejmie informujemy, że w SP w Budziszowie Wielkim oraz w SP im. Jana Kochanowskiego w Wądrożu Wielkim egzaminy ósmoklasisty odbywają się zgodnie z harmonogramem.

© Zdjęcie ilustracyjne

15 kwietnia 2019 r. - język polski
16 kwietnia 2019 r. - matematyka
17 kwietnia 2019 r. - język obcy nowożytny

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Budziszowie Wielkim
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wądrożu Wielkim

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.