Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Krzysztof Mróz - Senator RP

Dzień Pracownika Socjalnego w Wądrożu Wielkim

Dzisiaj (21 listopada) Wójt Gminy Wądroże Wielkie Elżbieta Jedlecka odwiedziła pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wądrożu Wielkim.

© Gmina Wądroże Wielkie

21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego.
 
Z tej okazji, Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka odwiedziła pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wądrożu Wielkim, którym podziękowała za trudną i odpowiedzialną pracę oraz złożyła serdeczne życzenia z okazji Ich święta.
 
Agnieszka Sałaj
Kieownik Ref. Organizacyjnego
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.