Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dzień Kapusty w Snowidzy [ZAPROSZENIE]

Rada sołecka, Rada parafialna, KGW Snowidza, Rada Rodziców i Stowarzyszenie Wsi Snowidza zapraszają do wzięcia udziału w Dniu Kapusty, który rozpocznie się o godz. 15:00.

Plakat © Plakat

W programie przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. pokaz Zumby, występ zespołu folklorystycznego RUSAŁKI i zabawa taneczna.

Szczegóły na załączonym plakacie

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.