Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dziecięca eskorta z gminy Męcinka na meczu ekstraklasy

Młodzi piłkarze reprezentujący gminę Męcinka zadebiutują jutro w nowej dla siebie roli. Podczas meczu ekstraklasy pomiędzy Miedzią Legnica a Zagłębiem Sosnowiec wyprowadzą zawodników na boisko.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim w Legnicy 30 marca o godz. 15:30. Udział w tym niezwykłym wydarzeniu na pewno jeszcze bardziej zmotywuje małych, uzdolnionych sportowców do wytrwałych treningów.

Mali sportowcy na tę okoliczność otrzymali od wójta dresy treningowe.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

WiaraWLudzi
WiaraWLudzi 29 marca o 15:09
Brawo dla Pana Wójta! Kupił dzieciom dresy, super gest :) Równie chętnie co Pani Witek wspiera swoimi pieniędzmi i pomaga, piękne przykłady
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
konkretne pytanie
konkretne pytanieWiaraWLudzi 29 marca o 18:59
Czy Pan wójt kupił dresy ze swoich prywatnych pieniędzy czy z pieniędzy gminnych? Co konkretnie swoimi pieniędzmi wsparła pani poseł Elżbieta Witek?
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Wyborca
Wyborcakonkretne pytanie2 kwietnia o 08:53
no właśnie 
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.