Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dzieci z przedszkola w Męcince tańczą

Od października w przedszkolu w Męcince w ramach zajęć dodatkowych odbywają się regularnie dwa razy w tygodniu TAŃCE. Prowadzi je doświadczona i profesjonalna instruktor tańca pani Izabela Kowalska z KDance Studio I&A Kowalscy.

Z zajęć tanecznych mogą korzystać dzieci z każdej grupy wiekowej. Zarówno 6, 5, 4, jak i 3 – latki radzą sobie na nich bardzo dobrze, są one bowiem dostosowane do potrzeb i możliwości fizycznych maluchów. Taka forma zajęć ruchowych przy muzyce rozwija u najmłodszych koordynację ruchową i poczucie rytmu, ale też doskonale ćwiczy pamięć słuchową i ruchową.

Taniec uczy koncentracji, wrażliwości muzycznej i daje możliwość ekspresji. Co najważniejsze – pozwala dzieciom pokonać nieśmiałość, nabrać pewności siebie, tak potrzebnej w dzisiejszej rzeczywistości. Jak do tej pory zajęcia taneczne cieszą się dużym zainteresowaniem.

Autor: Beata Bednarczyk

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.