Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Działacze PiS-u odcinają się od Biuletynu wJaworze

Jest reakcja na artykuł, który pojawił się na profilu Biuletynu wJaworze, o czym informowaliśmy w tekście "Lokalny PiS uderza w premiera?". Do naszej redakcji wpłynęło oświadczenie liderów czterech środowisk Zjednoczonej Prawicy w powiecie.

Fot. materiały prasowe PiS © pis.org.pl


Oświadczenie 

W ostatnim czasie ukazał się szereg informacji medialnych uderzających w dobre imię "Prawa i Sprawiedliwości", premiera Mateusza Morawieckiego i całego obozu Zjednoczonej Prawicy, od ponad dwóch lat reformujących nasze państwo. Powodem medialnych ataków była wypowiedź udzielona w wywiadzie dla jednego z krajowych dzienników przez Kornela Morawieckiego, która była prywatną opinią wyrażoną jako propozycja w sprawie uchodźców, w żadnym stopniu nie zmieniającego stanowiska rządu Rzeczpospolitej Polskiej reprezentowanego przez Premiera Mateusza Morawieckiego, ani partii "Prawo i Sprawiedliwość" kierowanej przez Prezesa Jarosława Kaczyńskiego. 

Dlatego z wielką przykrością i ubolewaniem przyjęliśmy fakt, iż w działaniach naruszających pozytywny wizerunek formacji PiS uczestniczyły osoby nie tylko z nim kojarzone, ale będące jego członkami. Jako przedstawiciele i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, Klubu "Gazety Polskiej" w Jaworze i całego obozu Zjednoczonej Prawicy stanowczo odcinamy się od działań grupy działaczy, członków jaworskiego PiS publikujących treści za pośrednictwem Biuletynu "wJaworze" oraz jego internetowego odpowiednika. Poziom merytoryczny i estetyczny wersji papierowej Biuletynu, a w szczególności emitowanych audycji przez redakcję "wJaworze" pozostawia wiele do życzenia, ponieważ w sposób karykaturalny przedstawia ważne publiczne informacje oraz fakty, często w niewybredny sposób atakując i drwiąc ze środowisk politycznych i społecznych, w tym prawicowych. Taka forma przekazu wystawia na śmieszność osoby związane z PiS oraz Zjednoczoną Prawicą. Mając na uwadze troskę o formację PiS i środowiska Zjednoczonej Prawicy, które reprezentujemy i z którymi sympatyzujemy oraz widząc szeroką reformę państwa kontynuowaną przez rząd Mateusza Morawieckiego, wyrażamy dezaprobatę wobec działań grupy lokalnych członków Prawa i Sprawiedliwości, którzy za pośrednictwem facebookowej wersji Biuletynu "wJaworze" naruszają wizerunek polskiego rządu, premiera oraz Jego najbliższej rodziny, a także lokalnych działaczy samorządowych - członków PiS. Wyrażamy także dezaprobatę wobec treści prezentowanych w informacyjnym serwisie, ukazującym się na profilu internetowym, jak i w Biuletynie "wJaworze".

Wymienione działania stały się w ostatnich dniach powodem medialnej "burzy", która negatywnie odbiła się na wizerunku Prawa i Sprawiedliwości, nie tylko w Powiecie Jaworskim, ale także w Województwie Dolnośląskim. Uważamy, że wszelkie spory pomiędzy działaczami partii, także dotyczące programu naszej formacji, powinny być rozwiązywane wewnątrz struktur partii. Konflikty i spory jeżeli takowe są, wynoszone na zewnątrz za pośrednictwem mediów, szkodzą jedności Prawa i Sprawiedliwości, nie służą przeprowadzanej sanacji Państwa na wszystkich jego szczeblach. Uważamy, że tylko wewnętrzna zgoda oraz spójna polityka i działanie na zewnątrz dają gwarancję kontynuacji skutecznej odbudowy Polski zarówno na szczeblu centralnym jak i lokalnym. 

W związku z tym, iż materiał opublikowany na kojarzonym z Prawem i Sprawiedliwością profilu Biuletynu "wJaworze", został rozpowszechniony również przez media lokalne i regionalne, zdecydowaliśmy się wydać niniejsze oświadczenie, aby w naszej społeczności nie rozpowszechniało się wrażenie, jakoby całe lokalne struktury i środowiska sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, klubu "Gazety Polskiej" w Jaworze i obozu Zjednoczonej Prawicy, utożsamiały się z treściami prezentowanymi w Biuletynie "wJaworze". My, niżej podpisani, podkreślamy jednocześnie, iż wyrażamy pełne poparcie dla reform i działań podejmowanych przez polski rząd, z premierem Mateuszem Morawieckim na czele.

Arkadiusz Baranowski, Prawo i Sprawiedliwość

Antoni Błąd, Prawo i Sprawiedliwość

Sebastian Oszczęda, Prawo i Sprawiedliwość

Danuta Markiewicz, Klub "Gazety Polskiej" w Jaworze

Reklama

Komentarze (163)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ałtor
ałtor23 stycznia o 09:19
23 latek szefem gabinetu politycznego pisowskiego ministra z pensją 7880 zł/ mięsiecznie + słuzbowy samochód sekretarka wydatki na biuro etc dojna zmiana
Lubię to! 0
McHammer
McHammerałtor11 lutego o 21:06
Zal d..e sciska?Typowy przyklad przecietnego jaworzanina,idea POsladkow rozwartych ,posrod jaworskiej szpagaterii:).
Tej samej ,ktora wyrosla na krzewicielach pazernosci tz "kupcow jaworskich"i do tej pory robi wiele szumu ,i wode z mozgu mieszkancom Jawora.
Lubię to! 0
leszek
leszek23 stycznia o 09:11
TVPis płaci swoim głównym propagandzistom Holeckiej i Adamczykowi po 40 tys miesięcznie. Kłamstwo w tvpis ma swoją cenę
Lubię to! 1
ałtor
ałtorleszek23 stycznia o 09:19
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/se-przemyslaw-bednarski-szefem-gabinetu-politycznego-kowalczyka/2fb50en
Lubię to! 0
wacek
wacek22 stycznia o 23:24
ale teraz po usprawiedliwianiu w TV przez panią WITEK faszystowskiej bojówki w rocznice urodzin Hitlera to sie chyba nie odetną
Lubię to! 1
ałtor
ałtorwacek23 stycznia o 08:44
Z tej witek taki ałtorytet jak z byle jakiego prawnik
Lubię to! 1
poglądy
poglądy6 stycznia o 13:15
Art. 54 ust. 1 Konstytucji RP każdemu zapewnia wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Najważniejsze, aby dialog społeczny odbywał się bez wulgaryzmów i obraźliwych słów.
Lubię to! 1
bezstronny
bezstronny6 stycznia o 12:50
nie można obrażać się na ludzi za to, że tak odbierają, czy postrzegają jakąś sytuację, jeśli docierają do nich niepełne lub mylące przekazy, trzeba zadbać o dobrą komunikację z ludźmi
Lubię to! 2
dialog
dialog6 stycznia o 12:46
warto wsłuchiwać się w głosy mieszkańców i wyciągać z nich wnioski
Lubię to! 2
wacek
wacek5 stycznia o 22:03
porucznik piotr polaszczyk poczytajcie
Lubię to! 0
Autor
Autor5 stycznia o 19:35
Gdyby pan wójt miał dziecko w szkole w Pogwizdowie to pewnie zamknąłby tą w Paszowicach... Bo tak najprościej.
Lubię to! 0
Ja
Ja5 stycznia o 19:01
https://www.youtube.com/watch?v=a-yVEQq_lFE&feature=share Wójt się nie popisał...
Lubię to! 1
Autor
AutorJa5 stycznia o 19:03
A starosta siedział i kurczył się w sobie coraz bardziej:D
Lubię to! 2
Jaworzanin
JaworzaninAutor5 stycznia o 20:07
Kurczyła się racze Monika W. Starosta siedział normalnie - wyolbrzymiasz. Śmigłowski nakręcił znowu film propagandowy na użytek wójtowej opozycji.
Lubię to! 4
czytając polską prozęmijam Wądroże
czytając polską prozęmijam Wądroże5 stycznia o 16:13
Niestety to, że ktoś kształcił się w nauczaniu języka polskiego jak widać nie daje gwarancji że otrzymuje się odpowiednie wychowanie, a przede wszystkim horyzont myślowy. A przynajmniej nie wiele większy niż horyzont potrzebny do obsługi sortowni buraków.
Lubię to! 1
rosja
rosjaczytając polską prozęmijam Wądroże22 stycznia o 15:03
chyba nauczania rosyjskiego
Lubię to! 1
gosiek
gosiekczytając polską prozęmijam Wądroże25 stycznia o 20:01
DO czytając polską prozęmijam Wądroże

Wądroże to kolebka pis , a jej aktywni działacze twórcami wielu audyckji telewizji w jaworze i artykułów w biuletynie. ale mam pytanie takie, co zrobiliście dla innych, nie dla siebie i nie wokół siebie? podajcie konkrety. bo oprócz medialnych akcji powiem konsekwentnie i szczerze NIC
Lubię to! 1
Reklama
ivan
ivan5 stycznia o 16:03
Ile osób w Jaworze należy do tzw. klubu Gazety Polskiej ?
Lubię to! 0
KGP
KGPivan5 stycznia o 17:07
Około 50.
Lubię to! 8
leon
leonKGP22 stycznia o 16:13
ha ha ha przecież 50 sztuk tego szmatławca to zamawiają na całe trzy powiaty. No chyba , że liczą wszystkie sprzedane gazetki w 2017
Lubię to! 0
niezależny obserwator
niezależny obserwator5 stycznia o 14:53
popatrzcie jak to się zmienia. W 2014 Orban przyjechał do Warszawy i na kolanach błagał Tuska o poparcie w/s jego konfliktu z unią europejską.Dzisiaj to nasz premier Morawiecki musi czapkować
przed Orbanem.Wstyd.
Lubię to! 5
no
noniezależny obserwator5 stycznia o 15:21
widać Orban nie ma takich kretów w UE jak my
Lubię to! 0
polityka w rytmie disco
polityka w rytmie disco5 stycznia o 14:40
właśnie wszedłem se na te waszą stronę wJaworze, dużo poważnej polityki że ho ho ale kącik rozrywkowy też jest na szczęście, plus dla was. mam tu na myśli wrzutę z fajnego tego sylwestera z zebrą, o sorki, z Pisem...tylko duuuuuuża Ankaa i Żal-anetka te kiecki to za krótkie już chyba w waszym wieku dziewczyny. mimo wszystko czerń aż tak nie wyszczupla..... sądziłem też, że na parkiecie w kwestii modowej królować będą cętki i zebry, ew. skóry z lamparta a nawet Michał założył krawata bez zebry, bez skóry z aligatora szkoda. natomiast nic nie piszecie o muzie jak była? hity disco tylko czy jakieś patriotyczne kawałki też leciały?
Lubię to! 3
na chłodno
na chłodno5 stycznia o 14:05
w moim odczuciu hejty maja doprowadzić do skłócenia ludzi i tyle
Lubię to! 0
z miejsca
z miejsca5 stycznia o 14:02
Kogoś poniosło albo przez niedoczytanie treści artykułu, albo celowo, bo artykuł mówi o tym, że niżej podpisani działacze PIS odcinają się od publikacji "WJaworze", a nie od lokalnego PIS, czy lokalnej posłanki. Interpretację tego pozostawiam logicznie myślącym.
Lubię to! 5
albercik
albercik5 stycznia o 12:58
Zaczynają się pisiorki sami żreć ze sobą zgodnie z zasadą leninowską , że walka klasowa o koryta zaostrza się. Tak to jest , jak sekta która wypłynęła na szkalowaniu i opluwaniu innych nie ma innego pomysłu na dalszy byt.
Lubię to! 4
łudź się dalej
łudź się dalejalbercik5 stycznia o 13:21
Twoje niedoczekanie...
Lubię to! 1
buhaha
buhahaalbercik5 stycznia o 13:23
działacze PI odcinali się od publikacji "WJaworze", nie od jaworskiej posłanki, komentarze i hejt to czysta manipulacja dążąca jedynie do skłócenia ludzi w PIS
Lubię to! 4
podsumując
podsumując5 stycznia o 12:29
Analizując poziom, co niektórych komentarzy, widać że czterej autorzy oświadczenia uderzyli w samo sedno i kogoś mocno "dotknęło". A więc wniosek jeden - to prawda! No bo nikt nie zawracałby sobie głowy abstrakcją. Niestety jak to jako to w życiu bywa, przyczyn "dotknięcia" nie szuka się u siebie, tylko od razu przechodzi się do reakcji. A ta może wiele ukazać i potwierdzić. Sam poziom wpisów, a w szczególności ich treść w pełni oddają poziom mentalny, stopień inteligencji oraz wychowania, co niektórych "tworzących takie komentarze" I teraz pytanie. Kto to może być? Na pewno nie Pan Baranowski, Pan Oszczęda, Pani Markiewicz czy Pan Błąd- z prostej przyczyny, co mieli przekazać wyrazili w oświadczeniu. Czy może ludzie związani z lokalnym środowiskiem PO czy SLD? Moim zdaniem tym bardziej nie, bo sprawa ich nie dotyczy i raczej logika podsuwa aby sytuację obserwować. Podobnie, jeżeli chodzi o pozostałe środowiska prawicowe. A więc kto ? Czy w myśl przysłowia "uderz w stół a nożyce się odezwą" odpowiedź sama nie nasuwa się na usta ? Tak więc każdy odpowiedź, może wyrobić sobie sam.
Co więcej każdy może dzięki takim reakcjom,sam wywnioskować jaki jest poziom inteligencji, wychowania, merytorycznej wiedzy, obycia "tych odzywających się nożyc". A mnie nasuwa się jeszcze jedno...." nie daleko jabłko pada od jabłoni". Podkreślmy "politycznej i zarazem nauczycielskiej, ..... jabłoni".
Lubię to! 13
obserwator
obserwatorpodsumując5 stycznia o 14:34
Całkowicie się z tym zgadzam. Jest to bezpardonowy atak na
autorów oświadczenia.
Lubię to! 7
lwów
lwów5 stycznia o 12:04
Witam przedświątecznie i o wyciszenie sporu proszę. Myślicie Państwo że Jawor jest pępkiem świata, i kogokolwiek obchodzi lokalna nawalanka między członkami jednej partii ?...Akurat!. Jestem rodzinnie związany z Waszym pięknym miastem, zatem pozwólcie mi na refleksję jako człowieka bardzo doświadczonego, ale jednocześnie cholernym realistą patrzącym z boku. Ażeby prawidłowo zdiagnozować chorobę, trzeba poznać przyczynę.[ Pan dr. Leszek Dąbrowski, członek PIS chyba to potwierdzi].. Ażeby prawidłowo zdiagnozować przyczynę obecnego konfliktu na lini P. poseł Witek - P. Baranowski i P. Oszczęda trzeba wrócić do żródeł. Kto i kiedy wypromował tych Panów, i czy przypadkiem nie była to Pani Witek ? Zatem skąd konflikt ? Ano stąd, moim zdaniem że zarówno P. Oszczęda jak i P Baranowski wykonując swoje obowiązki - pierwszy jako wójt gminy Paszowice, drugi jako wicestarosta powiatu jaworskiego nie mogli ulegać w każdej sprawie Pani poseł Witek. Kierowanie ludżmi na stanowiskach z tylnego siedzenia wymaga po pierwsze znakomitego politycznego przygotowania, po drugie znakomitej znajomości przepisów prawa, po trzecie doświadczenia w biznesie i otoczenie się właściwymi ludżmi. Jest i czwarte i piąte, ale może darujmy sobie szczegóły.
Nie wolno negować zasług Pani poseł , o czym zresztą już na tym forum pisałem, ale też nie wolno przemilczać Jej błędów. Uważam że przyczyną obecnego konfliktu jest chęć bezwzględnego podporządkowania sobie przez P.poseł Witek ludzi pełniących ważniejsze funkcje w powiecie. Może to zabrzmi dziwnie,ale uważam Panią Witek za bardzo mądrą kobietę, co nie znaczy że jako polityk spełnia dobrze swoją rolę. Proszę moją wypowiedż traktowac jako osobiste odczucia, być może nie przystające do faktycznej sytuacji w Jaworze, ale na dzisiaj , wg, mojej skromnej wiedzy tak to wygląda. kłaniam się.. lwów
Lubię to! 8
;
;lwów5 stycznia o 13:20
lwów, jak zwykle trafna analiza i diagnoza
Lubię to! 3
Ania
Anialwów5 stycznia o 14:33
Ja myślę, ze błędem pani poseł jest to, że za bardzo ufa ludziom. Nie pierwszy raz ktoś kto się dzięki niej wybił teraz próbuje ją w prymitywny i ohydny sposób zniszczyć. I myślę, że na pewno jest rozczarowana i Baranowskim i Oszczędą. Nie dlatego, że nie może nimi sterować bo nie jest tego typu politykiem. Po prostu ci panowie okazali się dwulicowi. Przychodzili wtedy kiedy mieli interes a jak doradzano im nie po ich mysli to pomyśleli, że lepiej poradzą sobie sami. Żeby tylko było o nich głośno, żeby cykali zdjęcia i nagrywali reportaże, żeby najlepiej nic nie robić i ładnie pachnieć. Nigdy nie chodzilo im o PiS a o władze. Czują, że ludzie z Jaworskiego PiS mają ich dość wiec zaczynaja szczekac. Pani poseł zawsze wykonuje swoją pracę bez szumu medialnego, starannie i sumiennie. Nie pcha się do koryta za wszelką cenę i oni są wściekli, że mimo tego (lub właśnie dzięki temu) nigdy nie dorosną jej do pięt.
Lubię to! 6
autor
autorAnia5 stycznia o 14:40
Amen!
Lubię to! 3
Amen 2
Amen 2Ania5 stycznia o 14:47
a ja myślę, że opozycja robi szum wokół rzekomego konfliktu w strukturach PIS, którego w rzeczywistości nie ma
Lubię to! 2
dociekliwy
dociekliwyAnia5 stycznia o 15:08
Naprawdę wierzysz w to co napisałaś ... Aniu?
Lubię to! 4
lwów
lwówAnia6 stycznia o 11:39
Odpowiem P. Ani : zapewne bezwiednie potwierdza Pani moją opinię o P. poseł Witek jako polityku. Tu cytat" Ja myślę, ze błędem pani poseł jest to, że za bardzo ufa ludziom. Nie pierwszy raz ktoś kto się dzięki niej wybił teraz próbuje ją w prymitywny i ohydny sposób zniszczyć. I myślę, że na pewno jest rozczarowana i Baranowskim i Oszczędą.".. Ano, szanowna Pani, polityka nie polega na ślepym zaufaniu czy też wierze w dobre intencje czy obietnice. . Bycie politykiem to pragmatyzm, aż do bólu, znajomość realiów rządzących nie tylko w geopolityce, ale i w samorządach, realne oceny tak ludzkich możliwości jak i swoich własnych. Polityk nie może kierować się sympatią czy antypatią, swoimi emocjami czy emocjami innych. Do tego potrzebna jest i wiedza, i doświadczenie i niestety konieczność korzystania z porad ludzi -specjalistów . Nie ma bowiem moim zdaniem ludzi -omnibusów którzy się na wszystkim znają, wszystko wiedzą najlepiej, i sami robią wszystko najlepiej. Bardzo ładnie że Pani stara się być lojalna wobec P Witek, to się chwali, ale to że brzydko ocenia Pani pracę samorządowców nie mając o tym pojęcia żle o Pani świadczy. Czyżby zazdrość ? Niedługo wybory samorządowe, zatem ma Pani szanse wykazać się tam gdzie Pani mieszka. Życzę powodzenia. Kłaniam się.
Lubię to! 3
obiektywnie
obiektywnieAnia6 stycznia o 17:36
Pomijając pomówienia, przypomnę, że obaj Panowie są samorządowcami z wyboru. Zostali wybrani przez ludzi. Najpierw na radnego a potem na wicestarostę- Pan Baranowski. Pan Oszczęda był radnym i dwa razy wybrano go na wójta. WYBRANI, zostali WYBRANI przez ludzi! A nie wbici, nominowani czy wybił ich ktoś. Idąc tym tokiem myślenia- Jakie Pani Poseł jakie miała wybicie? Czy od kilkunastu lat nie startuje z tej samej pozycji nr 2 z listy PIS? A może startuje z prywatnej listy? A może w JOW-ach? Kiedyś chyba startowała na burmistrza ? I chyba nim nie została? Cykanie zdjęć, reportaże czy schludny wygląd to grzech? Pani Poseł nie używa perfum i kosmetyków? W Rosji swego czasu zakazali produkcji kosmetyków jako dobra luksusowego burżuazji. Ale teraz mamy raczej XXI w. Uważasz, że dwóch samorządowców nic nie robi? No to musisz mieć poważne argumenty, inaczej to znieważenie? A teraz twój cytat :
"...Pani poseł zawsze wykonuje swoją pracę bez szumu medialnego, starannie i sumiennie. Nie pcha się do koryta za wszelką cenę i oni są wściekli, że mimo tego (lub właśnie dzięki temu) nigdy nie dorosną jej do pięt..."

Widziałaś kiedyś prywatną rodzinną relację Pana Baranowskiego czy Pana Oszczędy w mediach lokalnych np. z pobytu na Jasnej Górze w mediach ?
A to jak zaklasyfikujesz?
http://jawor24h.pl/jaworzanie-na-wawelu,8131,a.html
A co do "dorastania do pięt" to najlepiej zapytać tych Panów czy w ogóle chcą do tej "Pani równać". Ale proszę pamiętać, że zawsze jest problem skali. Bo pytanie czy równa się w dół czy w górę?
Lubię to! 2
analityk
analityk5 stycznia o 11:48
Poziom hejtu pokazuje, że autorzy oświadczenia poruszyli poważny problem. Mam wrażenie, że pewne małżeństwo nie trzyma ciśnienia.
Lubię to! 10
ivan
ivan5 stycznia o 11:33
jak ktos nic nie potrafi chce łatwo i lekko żyć i korzystac z pensji na koszt podatnika to idzie do polityki
Lubię to! 5
Reklama
Ja też tworzę społeczeństwo
Ja też tworzę społeczeństwo5 stycznia o 11:05
Do piskorz: Mają tak dobry kontakt ze społeczeństwem, że wczoraj na spotkaniu w Pogwizowie zostali wybuczeni a pani poseł nagrodzona brawami:) Boli ich to, oj jak boli:) Nie rozumieją jak można bez ładowania się mieć taki szacunek. A wystarczy po prostu, bez rozgłosu i zbędnego szumu robić swoje.
Lubię to! 5
Autor
AutorJa też tworzę społeczeństwo5 stycznia o 11:08
Dokladnie. Po prostu wustarczy być człowiekiem.
Lubię to! 2
bolo
boloJa też tworzę społeczeństwo5 stycznia o 11:09
Emsi, wyluzuj
Lubię to! 2
ehh
ehhJa też tworzę społeczeństwo5 stycznia o 11:16
Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? Gdzie niby wicestarosta został wygwizdany i wybuczany? Pani Markiewicz w ogóle tam nie było. Wójt Oszczęda też został przywitany brawami... Tu jest relacja z Pogwizdowa i wszystko jasne: http://jawor24h.pl/film-rozmawiali-o-przyszlosci-szkoly-w-pogwizdowie,10530,a.html
Lubię to! 10
Ja tez tworze społeczeństwo
Ja tez tworze społeczeństwoehh5 stycznia o 13:50
Byłem to wiem:D Ludzie mają dość wójta Odzczędy. A o DM nie pisalem. Nie manipuluj. Ale boli:D
Lubię to! 2
Rysiek
Rysiekehh5 stycznia o 14:41
Pisz za siebie. Mieszkańcy pozostałych miejscowości gminy są dumni z wójta Oszczędy, że nie boi się podejmować odważnych decyzji, dobrych dla całej wspólnoty.
Lubię to! 3
Roman
Romanehh5 stycznia o 19:01
Wójt został wybuczany - potwierdzam. Oto powód https://www.youtube.com/watch?v=a-yVEQq_lFE&feature=share Wstyd za takiego wójta! Patrzy tylko na własne korzyści i gdzieś ma zdanie ludzi.
Lubię to! 0
Miekka reka
Miekka reka5 stycznia o 10:22
Ja śpioch legnicki z rodu miękka ręka składam oświadczenie do oświadczenia, jestem kolaborantem w południe, wieczorem i w nocy ( rano nie, bo śpię). Jestem wielką wazeliną w powiecie jaworskiem i głupi lud mnie kupuje. Mam pełne maty, bo boję się czy nie podzielę losu Łukasza Rzepeckiego, bo prezes za nielojalność wywala. Co ja biedny poczne, a tak mi się przytyło. Chude czasy nadchodzą. Dobranoc, bo późna pora.
Lubię to! 7
Maciej
MaciejMiekka reka5 stycznia o 10:50
Poziom chamstwa, nienawiści i żenady osób próbujących na tym forum znieważać w sposób anonimowy osoby, które podpisały oświadczenie jest wręcz niebywały. Ale świadczy to tylko o osobach piszących te komentarze.
Lubię to! 11
Do Macieja
Do MaciejaMaciej5 stycznia o 10:57
A o kogo chodzi w tym komentarzu Macieju???
Lubię to! 0
ala
ala5 stycznia o 10:21
Jaworscy żałośni mali politykierzy. Naczytali się gazetki smoleńskiej i naoglądali tvpis i nałykali glupich pasków w tvpinfo i wydaje się im , że posiadli wszelki rozum i wiedzę o świecie.
Lubię to! 5
;)
;)5 stycznia o 10:08
ale opozycja hejtuje, że hoho, ale by chciała, żeby w *** naprawdę źle się działo
Lubię to! 0
ałtor
ałtor5 stycznia o 09:36
Kilku cwaniaków z pis usiłuje wmówić jaworzanom ,że wszystko od nich zależy i tylko oni maja pomysł na miasto. Precz z politykierami i emerytowanym tapirem
Lubię to! 8
Autor
Autorałtor5 stycznia o 09:57
Tak! Precz Areczkiem, Sebusiem, Antusiem i Danusią! Nomen omen dwójka ostatnich pisze artykuły do wJaworze. Hipokryzja?:)
Lubię to! 6
piskorz
piskorzAutor5 stycznia o 10:03
nie strasz, nie strasz, bo się zes.... ewidentnie widać, że boisz się tych osób, że Ci w jakiś sposób zagrażają bo są aktywni i mają dobry kontakt z lokalną społecznością
Lubię to! 2
autor
autorAutor5 stycznia o 11:11
Do piskorz: hahahahaha. Jaki maja kontakt?
Przez społeczeństwo to są raczej odbierania negatywnie. No chyba że społeczeństwo tworzy ta czworka;)
Lubię to! 0
Paweł
Paweł5 stycznia o 07:25
Tak tak na kolana i jeszcze trochę się pokajajcie i już będzie dobrze.
Lubię to! 1
Gabi
Gabi5 stycznia o 07:22
No rzeczywiście nie ma to jak rozwiązywać spory wewnątrz partii... Rozumiem, że serwis jawor24 jest takim wewnętrznym narzędziem;)
Lubię to! 3
logika się kłania
logika się kłaniaGabi5 stycznia o 10:10
A gdzie mieli odpowiedzieć jak to ma tym portalu ukazał się materiał o twórczości chłopców z zebrą? Nie dziwię się, że się od tego odcięli po ostatnich publikacjach...
Lubię to! 4
autor
autorlogika się kłania5 stycznia o 11:13
Materiał ukazał się na stronie wJaworze. A kto to gdzie umieszcza. No coz... Celowa zagrywka pana Kwaśnego i "czworki" żeby wywołać awanturę?
Lubię to! 0
zdrowy rozsądek
zdrowy rozsądek5 stycznia o 02:40
Prawo i Sprawiedliwość ma w radzie miejskiej w Jaworze aż 0 radnych (słownie: zero). To chyba najlepsze podsumowanie rządów pani EW w jaworskich strukturach. To do czego doprowadziła mówi samo za siebie. Komentarz zbyteczny. Nie dziwię się, że samodzielnie myślącym może to się nie podobać. Podobnie jak mogą nie podobać się wyczyny panów ze studia z zebrą.
Lubię to! 35
Gosia
Gosiazdrowy rozsądek5 stycznia o 07:14
Najlepiej o cale zło tego swiata oskarżyć EW;) Ktoś tu zapomniał, że AR pojawił się w polityce wlaśnie dzięki niej i że bez niej dalej byłby zwykłym kierowcą. Niestety panu wicestaroscie władza uderzyła do głowy. Ale karma wraca:)
Lubię to! 6
Ja
JaGosia5 stycznia o 07:16
I Sebuś zapomniał, i Danusia zapomniała...
Lubię to! 4
mieszkaniec
mieszkaniecGosia5 stycznia o 08:06
ostatnimi laty nie są widoczne dla mieszkańców działania PIS w Jaworze, mało tego, ludzie z jaworskiego PIS biorą udział w akcjach organizowanych przez obecnego burmistrza z PO (sadzenie drzewek, rada seniorów, itp.), LAJKUJĄ NA FB, to dla mieszkańców jest sygnał, że popierają działania lokalnego lidera z PO
Lubię to! 9
jola
jolaGosia5 stycznia o 08:08
brak jest też widocznej dla mieszkańców reakcji jaworskiej posłanki na działania lokalnego lidera z PO, wystarczy podpytać mieszkańców jak to wszystko odbierają
Lubię to! 7
HIPOKRYZJA
HIPOKRYZJAGosia5 stycznia o 10:11
Do jola: A czy ci mieszkańcy zgłaszali jakieś pretensje do biura pani poseł? Mercedes, dworzec, DK3, S3 - ulice Wieniawskiego, Plac Wolności i inne ulice, nowe wozy strażackie, karetki pogotowia, wpis do rejestru Kościoła Pokoju, liczne interwencje, ratowanie szkół, zabawki do przedszkoli, sprzęty do szkół itp. itd. Jeszcze wam mało?! Proszę nie zapominać, że okręg pani poseł to obszar od Bogatyni po Głogów. Nie jest tylko posłem ziemi Jaworskiej. Wstyd, że w ogóle można mieć pretensje ...
Lubię to! 1
mieszkaniec
mieszkaniecGosia5 stycznia o 11:02
widocznie słaba jest informacja na ten temat, skoro o większości z tych rzeczy mieszkańcy dowiadują się od lokalnego lidera opozycji przez jego social media i jego wywiady w różnych mediach
Lubię to! 5
HIPOKRYZJA
HIPOKRYZJAGosia5 stycznia o 11:20
Kto ma wiedziec ten wie. Na stronie wicestarosty czy wójta też nie widziałem promowania poczynań pani poseł. Tacy oto działacze za dwa grosze;)
Lubię to! 1
lwów
lwówGosia5 stycznia o 16:13
do Gosi " Najlepiej o cale zło tego swiata oskarżyć EW;) Ktoś tu zapomniał, że AR pojawił się w polityce wlaśnie dzięki niej i że bez niej dalej byłby zwykłym kierowcą. Niestety panu wicestaroscie władza uderzyła do głowy. Ale karma wraca:)...Wiesz Gosiu, byłem kierowcą, czy z tego powodu mam się czuć człowiekiem podrzędnej kategorii? Tylko dlatego że politycy są na pierwszych stronach gazet i żółtych paskach tv, a kierowcy,- ale nie tylko- płacą na ich utrzymanie? Ludzie, ogarnijcie się trochę przed napisaniem czegokolwiek. Zawód kierowcy jest piękny chociaż bardzo trudny, natomiast bycie politykiem mimo że trudne, oznacza życie na koszt reszty społeczeństwa. No pewnie że i politycy są potrzebni, i urzędnicy, ale dlaczego ich aż tylu? Może to jest ważne, a nie głupie spory wewnątrzpartyje, od których wcale nie będzie nam wszystkim lepiej. Ale nic to, byle do sześciu króli, jak mówi Petru, a na pewno się nam polepszy. Czego Wam Drodzy Jaworzanie życzę, oczywiście nie pomijając tych z Wądroża tu piszących.
Lubię to! 1
sceptyk
sceptykGosia5 stycznia o 16:34
Ale on nie był zawodowym kierowcą, tylko "społecznym", wożąc panią W... I tak sobie "wyjeździł" stanowisko w powiecie.
Lubię to! 2
czytelnik
czytelnikGosia5 stycznia o 17:18
Lwów niby nie z Jawora, ale chętnie dyskutuje na tutejsze tematy... Do tego był kierowcą... i jeszcze często staje w obronie jak adwokat, no ciekawe któż zacz...
Lubię to! 1
lwów
lwówGosia6 stycznia o 11:57
Drogi czytelniku, możesz spać spokojnie, nigdy nie byłem mieszkańcem Jawora, mam tam rodzinę i znajomych z którymi utrzymuję kontakt. Polskę zjeżdziłem wszerz i wzdłuż, nakręciłem na kółka parę milionów km, a zaczynałem gdy na głównych drogach nie było nawet namalowanych pasów. Adwokat ze mnie żaden, ale proszę sobie wyobrazić że stanę w obronie każdego gdy uważam że dzieje mu się krzywda, bez względu na jego status, nawet gdyby chodziło o menela czy pijaka. Dyskusja na Jawor24h nie jest jedynym miejscem w którym coś tam piszę.
Jestem też na ogólnie dostępnych forach internetowych zajmujących się polityką, oczywiście używam tam innego nicka. Myślę że to wystarczy, by zaspokoić Twoją żądzę wiedzy o mnie. Kłaniam się.
Lubię to! 0
Krycha
Krycha5 stycznia o 00:05
W biuletynie "wJaworze" w owej informacji nie pada nazwisko Baranowskiego, Oszczędy, Błąda i Markiewicz. Jak zatem mozna rozumieć ich tupanie nóżkami na te informacje. Hmmm.... "uderz w stół a nożyce się odezwą".
Lubię to! 5
kumaty
kumatyKrycha5 stycznia o 02:31
Ale pada nazwisko Morawieckiego. Wielkie brawa dla nich, że nie bali się reakcji byłej, tylko stanęli po stronie premiera Morawieckiego, który ściągnął do Jawora Mercedesa i rządu.
Lubię to! 20
Ja
Jakumaty5 stycznia o 07:02
A kto ściągnął Morawieckiego do Jawora?:) Chyba nie Arkadiusz:D, który probuje wmówić naiwnym ludziom, że między EW A MM jest jakiś konflikt... To m.in. pani minister należą się podziękowania za Mercedesa. Buta o zacmienie umysłu wicestarosty jest nie do ogarnięcia...
Lubię to! 6
głosy
głosykumaty5 stycznia o 08:11
najważniejsze jest proszę Państwa, jak to wszystko jest odbierane przez lokalną społeczność, bo to ona głosuje
Lubię to! 1
bezpartyjny
bezpartyjnykumaty5 stycznia o 09:21
opozycja wije się jak piskorz, aby skłócić ludzi w PIS, ROZWALIĆ JĄ OD ŚRODKA, osłabić, bo to jedyna szansa na odzyskanie władzy
Lubię to! 0
Polak
Polak5 stycznia o 00:00
Jeśli Witek akceptuje filmy i felietony ze studia numer 1 i 2, to źle to o tej osobie świadczy.
Lubię to! 23
bo ?
bo ?Polak5 stycznia o 00:51
bo ?
Lubię to! 0
Reklama
lko
lko4 stycznia o 22:56
Lokalnie samorządowcy to powinno być dla każdego posła zaplecze. Mnie bardzo zastanawia jak fatalna jest pani poseł Witek jeśli Wicestarosta i Wójt jednej z gmin, czyli najwyżej postawieni ludzi PiSu w powiecie są z nią skłóceni... Do tego jeszcze klub gazety polskiej i pani Markiewicz. Przecież nie tak dawno dobrze im się współpracowało.

Pod rękę Witkowej zostali tylko pajace od zebry ze studia 1 i 2 i jej rodzina, dzięki której ma większość w strukturach. Zdecydowanie ktoś tu nosił głowę zbyt wysoko i nie liczył się ze swoimi współpracownikami...
Lubię to! 25
nadzieja
nadziejalko5 stycznia o 00:19
Najlepszą obroną jest atak. I wy to robicie, bezpodstawnie obrażacie, krytykujecie i plujecie bez zdania racji. Nie macie żadnych pohamowań. Panie AB i reszta ferajny, ocknijcie się bo jesteście przesiąknięci nienawiścią. A od tego już krótka droga do samozaorania. Tak nie postępuje człowiek prawy i katolik. Pobłądził pan i reszta pana ekipy. Żądza pieniądza i koryta przysłoniła panu rozum i stał się pan nerwowy. To widać gołym okiem, ma pan nerwowe ruchy i nie panuje pan nad swoimi emocjami. Bardzo łatwo to zaobserwować na licznych video relacjach. Pana nieskoordynowane ruchy ( bujanie się jak dzieciak na krzesełku) i dziwne tiki zdradzają pana. Proszę ochłonąć, wyspowiadać się,zrobić rachunek sumienia i przestać przynosić ujmę pana żonie. Ona na pewno bardzo przeżywa pana niestabilność emocjonalną i rozdrażnienie. Trzymam kciuki za was, abyście przestali błądzić, choć błądzenie jest rzeczą ludzką
Lubię to! 3
do nadzieja
do nadziejanadzieja5 stycznia o 02:33
Z głową wszystko ok?
Lubię to! 11
Autor
Autorlko5 stycznia o 07:45
Jedyne co jest w tej sytuacji fatalne to zostawienie "czworki" w strukturach partii. Już dawno powinno się ich wyrzucić bo tylko szkodzą. Przez wiele lat mieli Jaworski PiS w głębokim poważaniu i kiedy zobaczyli, że ich nierobstwo i nielojalność zostana rozliczone w najbliższych wyborach - zaczęli po szczeniacku atakować osobę, której paradoksalnie zawdzięczają swoje stołki. Ależ musi być teraz nimi zawiedziona...
Lubię to! 4
g
gAutor5 stycznia o 08:02
chciałbyś, w PIS jest wszystko ok i to nie Ty decydujesz, ilu kto i ich tam zostanie
Lubię to! 1
mieszkaniec
mieszkaniecAutor5 stycznia o 08:17
dobrych ludzi, którzy mają poparcie wśród lokalnego społeczeństwa za to, że w ogóle coś dla nich robią, są blisko nich i reagują na zgłaszane sprawy nie pozbywa się, coś Ci się pomyliło, ale opozycja z pewnością by tego baaardzo chciała
Lubię to! 0
Wiedeń
WiedeńAutor5 stycznia o 09:50
Wierzymy w panią Witek, że zrobi porządek z tą czwórką. W takiej partii jak PIS nie ma miejsca na zdrajców i niesubordynację. Mówił o tym dam prezes, w PISie nie toleruje się takich ludzi. PIS nie obawia się tych z zewnątrz ale tych co mącą wewnątrz. To jest zaraza każdego środowiska , wewnętrzne krety
Lubię to! 0
Mareczek
MareczekAutor5 stycznia o 10:04
Emsi, wyluzuj
Lubię to! 0
porządki
porządkiAutor5 stycznia o 10:07
czy Wiedeń to sławetna Pani od sprzątania?
Lubię to! 2
AUTOR
AUTORlko5 stycznia o 08:14
Ciekawe, że "czwórka" nie była taka aktywna kiedy rządziła pani premier. Oni są lojalni ale wobec wybranego przez siebie człowieka a nie wobec partii...
Lubię to! 0
mieszkaniec
mieszkaniecAUTOR5 stycznia o 08:19
i tu się ktoś wsypał, bo byli aktywni, a jeśli ktoś tego nie zauważył, to znaczy, że nie obchodziło go co się dzieje na dole
Lubię to! 2
Jak to jest naprawdę
Jak to jest naprawdę4 stycznia o 19:55
A pseudoliderzy siedzą ze swoimi rodzinami i lajkują własne komentarze:D Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Czy naprawdę nie widzą, że wynoszeniem brudów na zewnątrz tylko szkodzą? No chyba, że to właśnie jest ich cel - szkodzenie. Bo działaczami PiS do tej pory byli żadnym. Żenujące...
Lubię to! 8
Jaworzanin
JaworzaninJak to jest naprawdę4 stycznia o 20:43
Płacz, bo Twoja manipulacja ma się nijak do rzeczywistości.
Popieram tych, którzy odcinają się od tych brudów właśnie.
Ja ,jako zwykły obywatel także się odcinam.
Lubię to! 11
Jak to jest naprawdę
Jak to jest naprawdęJaworzanin4 stycznia o 22:48
No przecież właśnie o tym piszę. Popieram tych, którzy odcinają się od brudów wywlekanych przez niedowartościowaną czwóreczkę;) Jeśli widzisz to inaczej to doradzam terapię dla osób z wypaczonym obrazem rzeczywistosci.
Lubię to! 4
rozsądny
rozsądnyJak to jest naprawdę4 stycznia o 22:52
Oświadczenie liderów PiSu z Paszowic, Bolkowa i Jawora jest reakcją na publikacje, które ukazały się w biuletynie na fb. To twórcy tych fejsbukowych wypocin "wywlekli brudy" na zewnątrz, a oświadczenie jest tylko reakcją na to zdarzenie.
Lubię to! 14
.
.rozsądny5 stycznia o 07:41
dokładnie tak.
Lubię to! 3
Jacek
Jacek4 stycznia o 19:19
hahahaha. Od kiedy Oszczęda i Baranowski są liderami pis😂😂😂poplakalem sie ze smiechu
Lubię to! 14
Rysiek
RysiekJacek4 stycznia o 22:53
No skoro to z Baranowskim spotyka się premier, a nie z panem od zebry, to jednak coś znaczy...
Lubię to! 13
@
@Rysiek4 stycznia o 23:35
To nie było spotkanie Pana premiera z Panem Baranowskim, tylko było to spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Stowarzyszenia Solidarność Walcząca.
Lubię to! 6
AUTOR
AUTORRysiek5 stycznia o 07:47
Pan premier na pewno bardzo zabiegał o audiencji u wicestarosty Baranowskiego:D
Lubię to! 4
Jacek
JacekRysiek5 stycznia o 14:58
hagaha. No nie osmieszajcie sie,blagam. Spotkanie oplatkowe,na ktore sami sie wprosiliscie to nie rozmowy "na szczeblu"😂😂😂
Lubię to! 0
Jerzy
Jerzy4 stycznia o 19:18
Panie Arkadiuszu. Po pierwsze. Zalatuje mi tu hipokryzją. Jest Pan członkiem PIS.Podobnie jak Pan Oszczęda. Skoro odcinacie się od ideałów tej partii to proszę założyć swoją i nie podpinać się pod PIS. Czyżby wysokie słupki popularności partii rządzącej nie pozwalały? Na szczęście to Pana ostatnia kadencja.
Lubię to! 15
Arkadiusz
ArkadiuszJerzy4 stycznia o 19:39
Bingo! Działacze jaworskiego PIS odcinają się od tych kolaborantów. A teraz fantastyczna czwórka napisze ponownie oświadczenie do oświadczenia robiąc z siebie męczenników. Już czekamy.
Lubię to! 9
ja
jaJerzy4 stycznia o 20:19
Kto tu mówi o karierowiczostwie a kto o dulszczyźnie
Lubię to! 0
Jaworzanin
JaworzaninJerzy4 stycznia o 20:49
Ja widzę, że podpisani pod oświadczeniem odcinają się
od ludzi, którzy knują intrygi i szkodzą partii i uczciwym członkom partii. Nie zdradzają ideałów partii a wręcz przeciwnie.
Lubię to! 11
Arek Arek na bazarek
Arek Arek na bazarekJaworzanin4 stycznia o 22:43
Mam wrażenie, że Jaworzanin albo jest na haju albo ma bardzo wypaczony obraz rzeczywistości. Kto dokladnie szkodzi partii, dlaczego i w jaki sposób? Przecież nie trzeba być geniuszem żeby widzieć intrygę "wspaniałej czworki".
Lubię to! 6
Wyborca
Wyborca4 stycznia o 18:13
Dobrze zrobili, że odcięli się od studia nr1 i studia nr2
Lubię to! 11
??
??4 stycznia o 16:19
"Uważamy, że wszelkie spory pomiędzy działaczami partii, także dotyczące programu naszej formacji, powinny być rozwiązywane wewnątrz struktur partii. " - Ale już drugi tekst na tym portalu publikujecie, czyli gdzie Wasza konsekwencja?
Lubię to! 6
czytelnik
czytelnik4 stycznia o 16:00
Tytuł powinien brzmieć "Czterej działacze PiS-u odcinają się od Biuletynu wJaworze" - bo przecież reszta się nie odcina.
Lubię to! 9
staszek
staszekczytelnik4 stycznia o 16:17
Naprawdę? Wystąpili jako liderzy środowisk jaworskiego, bolkowskiego i paszowickiego. Uwierz, że to nie są tylko cztery osoby...
Lubię to! 11
??
??staszek4 stycznia o 17:06
chyba legnickiego
Lubię to! 6
p
pstaszek4 stycznia o 17:08
Michał nie spinaj się tak, zebre idź nakarmić
Lubię to! 9
Mariusz
Mariuszstaszek4 stycznia o 17:42
Od kiedy panowie Baranowski i Oszczęda są "liderami"?:D Młodzi karierowicze, którzy przypomnieli sobie o PiSie kiedy partii skoczyły słupki. Liderami to są najwyżej w swojej osobowej grupie wzajemnej adoracji.
Lubię to! 14
ałtor
ałtor4 stycznia o 15:34
pisiewicze misiewicze raz zdobytych koryt nie oddają . Teraz marzą o nowych w UM.
Lubię to! 4
Krys
Krys4 stycznia o 14:56
Biuletyn musi być apolitczny - bezstronny tylko dla mieszkańców a nie władzy
Lubię to! 2
ałtor
ałtor4 stycznia o 14:51
Zlikwidować Starostwa , niepoitrzebny twór biurokratyczny i przechowalnię działaczy partyjnych . Siedzą na etatach i bawią się w politykę na forum.
Lubię to! 9
@
@ałtor4 stycznia o 15:14
Fazi a ty wcale nie siedzisz... :D
Lubię to! 3
ałtor
ałtor@4 stycznia o 15:16
Arku nudzisz się w pracy ?
Lubię to! 7
:D
:D@4 stycznia o 15:23
Najpierw trzeba być w tej pracy :D
Lubię to! 8
apartyjny
apartyjnyałtor4 stycznia o 15:25
Teraz PO mówi o likwidacji Starostw? Jak byli w opozycji mówili o likwidacji Senatu, jak wygrali wybory i mieli większość w Senacie, to już nie chcieli zlikwidować. Hipokryci - dożłobowcy.
Lubię to! 10
!!!
!!!ałtor4 stycznia o 18:49
Chyba jednak nie wszyscy. Są tez urzędnicy z powołania, którzy dobrze i sumiennie wykonują swoje obowiązki.
Lubię to! 4
.
.!!!4 stycznia o 19:18
Proszę wskazać konkretnie, wydaje mi się ze w starostwie jest tylko dwóch polityków, vice j radna. Nawet Starosta nie miesza się w sprawy partyjne chociaż jest członkiem partii
Lubię to! 3
jh
jh!!!4 stycznia o 22:09
Powinien być ustawowy nakaz apartyjności i apolityczności pracowników samorządowych, ustawowy zakaz kandydowania gdziekolwiek-poza burmistrzem i zarządem.
Lubię to! 4
Reklama
jaworzanin
jaworzanin4 stycznia o 14:35
Brawo dla pani Markiewicz i panów Oszczędy, Baranowskiego i Błąda, że wbrew byłej bronią dobrego imienia premiera!
Lubię to! 11
Mariusz
Mariuszjaworzanin4 stycznia o 17:46
Szok, że pani Danusia dała tak się wciągnąć i zmanipulować tym gogusiom...:(
Lubię to! 6
Filip
FilipMariusz4 stycznia o 18:02
każdy sądzi według swojego rozumu
Lubię to! 2
alex
alex4 stycznia o 14:19
Kiedy jaworski pis zaprosi towarzysza piotrowicza ?
Lubię to! 5
somsiat
somsiatalex4 stycznia o 15:31
Fazi, luzuj majty :D
Lubię to! 1
Krzychu
Krzychu4 stycznia o 14:05
Ww. Oświadczenie wskazuje, że tylko cześć pisu jest żenująco śmieszna, a ww. Pisowcy od tej żenady się odcinają. Logiczne...
Lubię to! 12
joachim b.
joachim b.4 stycznia o 13:20
wiencyj koryt dla młoych działaczy pis !!!!
Lubię to! 6
M
Mjoachim b.4 stycznia o 13:37
nadajesz z koryta plus zrobionego dla Ciebie w rauszu? masz jakieś kompetencje, aby się czymś pożytecznym zająć, czy tylko krzyczeć potrafisz?
Lubię to! 5
jadzia
jadzia4 stycznia o 13:14
ciekawy tekst, ale czy wy nie widzicie kogo promuje sie w biuletynie i na stronie fcb wJaworze. Tylko działania pewnych osób, którym nie wyszło w swoim mieście, wsi itp. Próbują sie wysławić w działaniach społecznych - żenada. Dobrze, zejest sprostowanie, bo już traciłam wiarę w Pana Baranowskiego
Lubię to! 16
Mariusz
Mariuszjadzia4 stycznia o 17:48
Komu dokladnie nie wyszlo i co konkretnie?
Lubię to! 2
haha
hahajadzia4 stycznia o 22:55
Pani Markiewicz publikuje tam swoje artykuły:D
Lubię to! 1
hihi
hihihaha5 stycznia o 00:24
i to jest właśnie wasza hipokryzja. Piszecie artykuły do tego biuletynu ( kazde wydanie jest dostepne w formacie JPG na FB) tj. Markiewicz i Błąd, rozpowszechniacie je a pózniej cos wam nie pasuje. Jak to rozumieć ?
Lubię to! 0
xsiondz
xsiondz4 stycznia o 13:10
Donoszenie obecnej władzy pis w 2018 bez podatku
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/zaplata-za-donos-sluzbom-bez-podatku,803481.html
Lubię to! 0
Obserwator
Obserwator4 stycznia o 13:01
Drodzy Państwo. Przejrzałam profil posłanki Elżbiety Witek. Przyznać trzeba, bardzo pracowita kobieta. Ale jeszcze jeden fakt przykuł moją uwagę. W poście posłanki, gdzie "przyjaciele " jak ich nazwała, którzy byli na Jej urodzinach, to praktycznie sami członkowie jaworskiego PIS. Ale..... nie ma tam nikogo z tych osób które podpisały się pod tym oświadczeniem. Zatem sprawdzają się komentarze o podgryzaniu PIS-u od środka. A kto to zrobił? Widać gołym okiem. Wystawili się na talerzu.
Lubię to! 9
nie manipuluj
nie manipulujObserwator4 stycznia o 14:32
Z tego co wiem to nie ci, którzy podpisali oświadczenie napisali te przytyki w stronę premiera...
Lubię to! 7
jaworzanin
jaworzaninObserwator5 stycznia o 00:32
nie ma ich na urodzinach u swojej szefowej ?? Znam panią Witek. Kobieta z klasą, bardzo miła i sympatyczna, do tego bardzo mądra. Może poznała się na co niektórych i unika ich obecności.
Lubię to! 0
Pisak
Pisak4 stycznia o 12:58
To oświadczenie było konieczne, żeby odium kompromitacji i ośmieszenia nie spłynęło na wszystkich. Gratuluję odwagi.
Lubię to! 14
obserwator
obserwatorPisak4 stycznia o 13:21
BRAWO DLA :Arkadiusz Baranowski, Prawo i Sprawiedliwość

Antoni Błąd, Prawo i Sprawiedliwość

Sebastian Oszczęda, Prawo i Sprawiedliwość

Danuta Markiewicz, Klub "Gazety Polskiej" w Jaworze
trzeba prostować to wszystko, co inni poza waszymi plecami robią, a robią naprawdę złą robotę, czy nikt tego nie widzi. Przecież nasza partia przez nich traci. zróbcie wreszcie z nimi porządek
Lubię to! 7
!!!
!!!obserwator4 stycznia o 13:55
Co za czasy, że chwali się zdrajców
Lubię to! 5
Pisak
Pisakobserwator4 stycznia o 14:13
Dla Witkowej wszyscy to zdrajcy- wszyscy ktorzy ośmilają się powiedzieć jej "nie"
Lubię to! 10
do !!!
do !!!obserwator4 stycznia o 14:33
Ci którzy bronią dobrego imienia pisowskiego premiera to zdrajcy według ciebie?
Lubię to! 10
smutne
smutneobserwator4 stycznia o 17:52
Do obserwator: w którym miejscu zostalo nadszarpnięte dobre imię premiera? Jaworski PiS traci ale przez przez dzialania "4 liderów"
Lubię to! 3
mieszkaniec
mieszkaniec4 stycznia o 12:56
faktem jest, te relacje ze studia nr 1 i 2 jakby to powiedzieć-wywołują w mieście uśmiech na twarzach
Lubię to! 8
ałtor
ałtor4 stycznia o 12:31
Walka o koryta w pis zaostrza się . Już Lenin to przewidział.
Lubię to! 3
Reklama
xsiondz
xsiondz4 stycznia o 12:30
A ilu czytelników ma ta tzw. gazeta polska ? Bardziej adekwatna nazwa to gazetka smoleńska.
Lubię to! 1
Filip
Filipxsiondz4 stycznia o 18:08
ma tylu czytelników, ilu ma honor i odwagę mówić prawdę
Lubię to! 1
nieoświadczony
nieoświadczony4 stycznia o 12:19
czekamy teraz na oświadczenie Biuletynu wJaworze, a później na kolejne oświadczenia PiS w sprawie oświadczeń dotyczących oświadczeń... także ten. wszystko będzie oświadczone.
Lubię to! 6
Autor
Autornieoświadczony4 stycznia o 12:36
Dokładnie. Fantastyczna czworko - błądzisz. Nie idzcie tą drogą, zgubną drogą. Odkryliście się i potwierdziliscie oficjalnie żeście kreciska. Mają was na widelcu. Buuuuuu.....brawo brawo brawo
Lubię to! 4
lwow
lwowAutor4 stycznia o 13:06
Mam niedyskretne pytanie do Autora: cytat"
Dokładnie. Fantastyczna czworko - błądzisz. Nie idzcie tą drogą, zgubną drogą. Odkryliście się i potwierdziliscie oficjalnie żeście kreciska. Mają was na widelcu. Buuuuuu.....brawo brawo brawo : " Kto i kogo ma na widelcu, skoro oficjalnie ten biuletyn nie ma związku z PIS ? Proszę to oskarżenie uzasadnić, bo w każdym innym przypadku uznam to za próbę zakneblowania ust ludziom niepokornym wobec wierchuszki PIS z Jawora, a będącymi członami PIS, w tym P. Baranowski który został członkiem powiatowego zarządu PIS. Nie obchodzą mnie osobiste urażone ambicje niektórych mieszkańców Jawora, natomiast bardzo liczę na konkrety, na zarzuty, a nie pomówienia. Chcecie przegrać wybory ? to idżcie dalej taką droga, a cel osiągniecie, tylko co dobrego wtedy wyniknie dla jaworzan, dla Polski ? Wstyd, a nawet hańba tym którzy osobiste urazy przedkładają nad dobro swojego miasta i kraju. Tak się nie godzi, tak nie wolno! .. Cóż jeszcze dodać...idą trudne czasy, nie tylko dla Polski
potrzeba nam jedności a nie podziałów wewnątrz rządzącej prawicy. Głupim, nieodpowiedzialnym działaniem można to co Polska ostatnio osiągnęła zupełnie zniweczyć. Nie chodzi mi o zamieszczone oświadczenie , ale o cytowany wpis osoby zapewne będącej członkiem PIS i jednym z piszących w Biuletynie. Mylę się ? tym razem bez ukłonów.
Lubię to! 5
Odpowiedz
OdpowiedzAutor4 stycznia o 13:56
Baranowski nie jest członkiem zarządu powiatowego PIS
Lubię to! 0
lwów
lwówAutor4 stycznia o 15:50
"Na członków Zarządu Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Jaworze wybrano Elżbietę Witek, Arkadiusza Baranowskiego, Anetę Kucharzyk oraz Franciszka Materniaka. Następnie przewodniczącą Zarządu Komitetu PiS w Jaworze wybrano Elżbietę Witek."
Szanowny Autorze, masz rację, niezbyt precyzyjnie określiłem status P .A.Baranowskiego we władzach PIS, mój błąd.
Ale w żaden sposób nie odniosłeś sie do pozostałej części mojego wpisu... albo się wstydzisz, albo brak jakichkolwiek argumentów, albo jedno i drugie. A może to zwykłe " babskie gadanie" typu : jedna pani drugiej pani...
Lubię to! 2
smutne
smutneAutor4 stycznia o 17:57
Iwow: rzeczywiście Baranowski i jego muszkieterowie dbają o jedność i przejawiają brak urazonych ambicji:D Szkodzą partii jak nikt inny i powinni jak szybciej z niej odejść.
Lubię to! 2
hehe
hehe4 stycznia o 12:02
A kto jest w tej lidze? Czy czasem w biuletynie nie publikują czasem działacze pis: stanisław w. Aneta t. Aneta k. Michał P. itd?
Lubię to! 12
Oświadczenie
Oświadczenie4 stycznia o 11:56
"WJaworze" prowadzi Stowarzyszenie Liga Jaworska a nie PIS
Lubię to! 1
gość
gośćOświadczenie4 stycznia o 12:08
Przejrzałem profil wJaworze na fb i jednym z wiodących tematów jest działalność byłej minister Elżbiety W.
Lubię to! 8
Gość 2
Gość 2gość4 stycznia o 12:15
I co w związku z tym?
Lubię to! 2
do oświadczenie
do oświadczenieOświadczenie4 stycznia o 12:56
To jak działacz PiS podpisze się że jest działaczem ligi i wypisuje dziwne treści na temat premiera yo już jest wszystko okej według Ciebie?
Lubię to! 6
smutne
smutnedo oświadczenie4 stycznia o 17:58
O które dziwne traci na temat premiera chodzi?
Lubię to! 1
Komentator
KomentatorOświadczenie4 stycznia o 14:10
Wszyscy biorący w tym udział to pisuary, pi ci ta maskarada?
Lubię to! 4
jozak
jozak4 stycznia o 11:50
To się musiało tak skończyć. Przecież ta twórczość panów z zebrą nie przyniosłaby pisowi nic dobrego...
Lubię to! 16
bezpartyjny
bezpartyjny4 stycznia o 11:45
Brawo, tak trzymać proszę Państwa. Opozycja musi być mocno zawiedziona, że nic nie jest w stanie skłócić i osłabić Państwa Partii. No cóż, wypadłoby przytoczyć w tym miejscu słowa piosenki " Znowu w życiu mi nie wyszło".
Lubię to! 6

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.