Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Dwa medale dla UKP Na Fali w karkonoskim sprincie

Ponad 40 zawodników jaworskiego Uczniowskiego Klubu Pływackiego „Na Fali” wzięło udział w zawodach pływackich pn. „VIII Karkonoski Puchar Sprintu”, które odbyły się w Jeleniej Górze.

Aleksandra Mikołajczak zdobyła dwa srebrne medale w stylu dowolnym oraz w stylu grzbietowym © Materiały prasowe

W imprezie wystąpiło ponad 500 zawodników. Reprezentantka UKP Jawor Aleksandra Mikołajczak zdobyła dwa srebrne medale w stylu dowolnym oraz w stylu grzbietowym (rocznik 2009).

Blisko podium był Alan Wojtowicz (rocznik 2008), który uplasował się na 4. miejscu.

Wielkie gratulacje dla wszystkich pływaków za wspaniały występ i wiele życiówek – komentuje Justyna Nowak ze Szkoły Pływania Na Fali.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.