Środa, 24.04.2024 181

Dwa gole Damiana Kowalczyka

Wychowanek Javorii Jawor - Damian Kowalczyk, a obecnie gracz Zagbia Lubin, strzeli wczoraj dwa gole w wierfinaowym meczu Mistrzostw Polski w kategorii juniorw modszych przeciwko Salosowi Szczecin.

Spotkanie zakoczyo si zwycistwem "Miedziowych" 2:3 (1:2). Rewan w Lubinie zaplanowano na czwartek. Komplet wyników poniej.

Damian w tym sezonie zagra równie w piciu meczach Modej Ekstraklasy. Pi razy pojawi si na boisku, w tym raz w podstawowej jedenastce. Nie strzeli adnego gola. W rundzie jesiennej zanotowa cztery wystpy: z ódzkim KS (zagra 2 minuty), z Poloni Warszawa (20 minut), z Lechem Pozna (45 minut), z Poloni Warszawa (75 minut). Natomiast wiosn zameldowa si tylko raz na murawach ME przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biaa (23 minuty).