Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Drugoklasiści z I LO na lodowisku

W lutym klasy II A i II C z I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze wybrały się na lodowisko do Świdnicy.

© materiał prasowy / I LO

W czasie zajęć uczniowie mogli podziwiać wzloty i upadki nowicjuszy oraz popisy zaawansowanych łyżwiarzy. Uczestnikom wycieczki cały czas towarzyszył świetny humor i zapał do nauki nowych kroków na łyżwach. Nabyte umiejętności chętnie doszlifują podczas następnego wyjazdu na lodowisko w kolejnym sezonie zimowym.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.