Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

Druga stacja Total na Dolnym Śląsku

Nowy punkt francuskiego koncernu działa już w Jaworze, przy ul. Szpitalnej 7. W weekend 14-15 lipca na kierowców będzie tam czekała niespodzianka - każdy, kto zatankuje przynajmniej 5 litrów paliwa, otrzyma gratis letni płyn do spryskiwaczy Total.

© Materiały prasowe

Jednym ze znaków rozpoznawczych stacji Total jest oferta kawowa Pause Café, w ramach której można skosztować aromatycznej kawy, dostępnej na miejscu lub na wynos. Kierowcy zatankują w Jaworze najwyższej jakości paliwa Total Excellium 98 i Total Excellium Diesel, produkowane w niemieckiej rafinerii w Schwedt nad Odrą, oraz standardowo - paliwa 95 i Diesel. W punkcie, otwartym 24 godziny na dobę, akceptowane są karty Total Card Polska, DKV, UTA i Eurotrafic. Do dyspozycji kierowców jest także myjnia ręczna.

Dobrym powodem, by odwiedzić stację w Jaworze, jest również trwająca w całej sieci letnia akcja promocyjna. Za zatankowanie 20 litrów paliwa podstawowego, lub 10 litrów paliwa Excellium, na klientów czekają kupony konkursowe do zarejestrowania na stronie www.wakacjeztotal.pl. Total codziennie rozdaje vouchery na paliwo o wartości 200 zł, raz w miesiącu kamerę GoPro Hero 5 i jako  nagrodę główną – plecak pełen nagród, w którym znajdziemy sprzęt marki Apple (iPhone 8, iPad, Apple Watch) oraz voucher na paliwo o wartości 1000 zł.

Reklama

Komentarze (10)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Polak
Polak10 lipca o 20:18
Jechałem zatankować na Orlen, a tu TOTALne zaskoczenie, więc zwróciłem i pojechałem do polskiej stacji. Mam wybór, więc wybieram rodzime przedsiębiorstwa.
Lubię to! 0
*
*Polak11 lipca o 14:13
a następnie zrobiłem zakupy w biedronce i lidlu.
Lubię to! 8
^
^*11 lipca o 16:01
Płacąc kartą banku mBanku. I pakując je do niemieckiego samochodu.
Lubię to! 7
bezrobotny
bezrobotny10 lipca o 09:51
jak waszym zdaniem należy wspierać swoje interesy, to wytłumaczcie mi dlaczego kupujecie w Biedronkach (jeronimo martins) ,Tesco czy podobnych. Przecież biedronka to firma która wywozi najwięcej kasy z Polski i jakoś nikomu to nie przeszkadza.
Lubię to! 16
kropka
kropka7 lipca o 11:26
ale widać - ceny bardzo wysokie

porównajcie
https://cenapaliw.pl/stationer/lpg/wszystko/wszystko
Lubię to! 1
Karol
Karol6 lipca o 23:10
Gdzie tu dbanie o Polskie interesy??? Wczesniej był tam Orlen. Brawo....
Lubię to! 0
jaworzanin
jaworzanin6 lipca o 17:27
Moim zdaniem trzeba wspierać swoje koncerny, a nie obce. Mamy swój Orlen. Nie trzeba nam paliwa z niemieckich rafinerii...
Lubię to! 0
Adam
Adamjaworzanin9 lipca o 10:38
Typowe zaściankowo-polackie myślenie. A gdzie płaci podatki stacja? Kto jest zatrudniony na stacji i gdzie ci ludzie płacą podatki i kupują za pieniądze zarobione?
Lubię to! 5
borus
borusAdam9 lipca o 17:44
Total
Ilustracja
Państwo Francja
Siedziba ParyżFrancja
Data założenia 1924
Forma prawna Spółka akcyjna
Prezes Patrick Pouyanné
Zatrudnienie ok. 111,000 (2005)
Dane finansowe
Przychody 153,024 mld € (2005)
Strona internetowa
Total – francuskie przedsiębiorstwo petrochemiczne, którego działalność obejmuje wydobycie i przeróbkę ropy naftowej i gazu ziemnego a także ich transport, dystrybucję i marketing. Total jest także producentem wyrobów chemicznych. Jest jedną z pięciu największych prywatnych spółek naftowych na świecie obok ChevronTexaco, ExxonMobil, BP i Royal Dutch/Shell. Przychody firmy w 2006 r. wyniosły 153 mld euro.
Lubię to! 3
Ogarnij się
Ogarnij sięjaworzanin9 lipca o 13:34
Total to francuskie przedsiębiorstwo....
Lubię to! 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.