Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Droga w Mierczycach w dniach 28-31.10 2017 r. zostanie zamknięta

W dniach 28-31 października droga powiatowa w Mierczycach zostanie zamknięta.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Informujemy, że ze względu na realizację zadania  „Poprawa dostępności transportowej Powiatu Jaworskiego poprzez przebudowę drogi powiatowej 2184D - etap I, II, III" - Etap I: Przebudowa drogi powiatowej 2184D w miejscowości Mierczyce o łącznej długości ok. 1,5 km, w nawiązaniu do zatwierdzonego przez Starostwo Powiatowe w Jaworze projektu czasowej organizacji ruchu na drodze powiatowej nr 2184D w m. Mierczyce, wprowadzone zostanie całkowite zamknięcie drogi powiatowej w Mierczycach. Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu nastąpi w dniu 28.10.2017 r.

Przewidywany czas zamknięcia do dnia 31.10.2017 r. włącznie (tj. 4 dni).

Wyznaczony został objazd – według mapy poniżej:

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

mieszkaniec
mieszkaniec24 października 2017 o 21:16
a mieszkancy jak maja jezdzic
Lubię to! 3
Mieszkaniec.
Mieszkaniec.mieszkaniec3 listopada 2017 o 07:35
Bierz tobołek na plecy i przez pola idź. Jak jesteś taki tępy.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.