Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dożynki w Zębowicach - zaproszenie

Samorząd Wsi Zębowice zaprasza na dożynki wiejskie, które odbędą się w sobotę, 2 września br.

© materiał prasowy

Uroczystość rozpocznie się o godz. 15.00 od dziękczynnej mszy dożynkowej na boisku sportowym w Zębowicach. Oficjalne otwarcie dożynek o godz. 16.00. Dla przybyłych gości zaplanowano występy artystyczne, konkursy, a także wiele innych atrakcji. Więcej informacji na plakacie. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.