Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dożynki Gminy Mściwojów w Godziszowej [ZAPROSZENIE]

Wójt Gminy Mściwojów oraz mieszkańcy wsi Godziszowa zapraszają na Dożynki Gminy Mściwojów, które odbędą się już 3 września.

Plakat © Gmina Mściwojów

Impreza rozpocznie się o godz. 13:30 uroczystą mszą świętą.

W programie przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. występ Zespołu Pieśni i Tańca JUBILAT ze Świdnicy, Dożynkowy Turniej Wsi oraz zabawa taneczna.

Szczegóły wydarzenia na plakacie

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.