Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Dożynki Gminne w Mściwojowie. Zagrają Shantel i Milano!

W sobotę, 31 sierpnia w mściwojowskim parku odbędą się Dożynki Gminy Mściwojów. Podczas wydarzenia zagrają: Gwiazda Dożynek - Shantel (godz. 17:00) i Gwiazda Wieczoru - Milano (godz. 22:00).

© Materiał prasowy

Dożynki Gminne rozpoczną się mszą świętą dziękczynną w kościele p.w. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Mściwojowie (godz. 14:30). Podczas wydarzenia odbędą się m.in. występy zespołów folklorystycznych, zabawy i animacje dla dzieci, konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy i wiele innych.

W godz. 21:00-1:00 odbędzie się zabawa taneczna przy zespole muzycznym "MASTAR".

Organizator i patron dożynek: Wójt Gminy Mściwojów i mieszkańcy Mściwojowa.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.