Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Dolnośląska Akademia e-Kompetencji - Kursy komputerowe

W ramach projektu "Dolnośląska Akademia e_kompetencji" dofinansowanego z funduszy europejskich w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworze już od września mają szansę ruszyć kursy komputerowe.

Plakat © Plakat

Darmowe kursy komputerowe, które Beneficjent – firma JMM Mariusz Lewandowski oferuje w ramach projektu „Dolnośląska akademia e-kompetencji”, skierowane są do osób 50+ bez względu na wykształcenie lub osób 18+ z wykształceniem co najwyżej średnim. Osoby te mogą pracować, uczyć się, lub być biernymi zawodowo oraz bezrobotnymi.

Kursy odbywają się przez kolejne 3 tygodnie wg harmonogramu:
wtorek - 14:30 - 17:45
środa - 14:30 - 17:45
czwartek - 14:30 - 17:45
piątek - 14:30 - 17:45
sobota - 9:00 - 12:15

Pierwszy kurs ma szansę wystartować 12 września pod warunkiem zebrania minimum 10 osób chętnych.

Osoby chcące wziąć udział w kursie proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego i złożenie go w bibliotece.

Więcej informacji na stronie biblioteki.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.