Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Dłuższy termin na oferty budowy drogi S3 Bolków - granica państwa

Wydłużono termin składania ofert na "Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) – Lubawka" od Bolkowa do granicy państwa.

Fot. GDDKiA © GDDKiA

Dla zadania III od węzła Bolków (bez węzła) do węzła Kamienna Góra Północ (bez węzła), o długości ok. 16,1 km nowy termin wyznaczony został na 31.08.2017 r. g. 11:30.

Dla zadania IV od węzła Kamienna Góra Północ (z węzłem) do granicy państwa, o długości ok. 15,3 km nowy termin wyznaczony został na 25.08.2017 r. g.11:30.

Zmiana terminów nastąpiła na wniosek wykonawców zainteresowanych inwestycją oraz ze względu na dużą liczbę zapytań, które wpłynęły na poszczególne zadania.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.