Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Daria Matuszewska z JTS Jawor na konsultacji Kadry U13

Konsultacja Naborowa Komisji Piłkarstwa Kobiecego Dolnośląskiego ZPN do Kadry U13 (aktualny Mistrz Polski) odbyła się w piątek 13 maja br. w Dzierżoniowie.

Fot. JTS Jawor ©

Piłkarka JTS-u Jawor bardzo dobrze zaprezentowała się na konsultacji, rywalizując z dziewczynami o 2 lata starszymi. W grze kontrolnej grając z zawodniczkami z Kadry U13 strzeliła 2 bramki.

Następna konsultacja do Kadry U13 odbędzie się 25 czerwca br. Zarząd Klubu JTS Jawor wspiera dalszą karierę Darii i życzy kolejnych udanych występów w Kadrze Kobiet U13.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.