Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Daria Matuszewska brązową medalistką Mistrzostw Polski

Wychowanka JTS-u Jawor z żeńską kadrą Dolnego Śląska U-13 zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski. Daria została również królową strzelczyń z 5 golami.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe / JTS Jawor

Polski Związek Piłki Nożnej powołał także Darię Matuszewską jako jedną z najlepszych zawodniczek na Letnią Akademię Młodych Orłów, którą odbędzie się w lipcu w Gniewinie.

Zarząd Klubu JTS Jawor gratuluje Darii medalu Mistrzostw Polski oraz powołania i życzy dalszych sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. 

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Mich
Mich23 czerwca 2017 o 08:36
Brawo, tak trzymać! :)
Lubię to! 0
tak trzymać
tak trzymać22 czerwca 2017 o 18:29
Gratulacje!!!
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.