Gaździcki Tomasz - kandydat do Rady Miejskiej w Jaworze
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane

Damianowo minimalnie lepsze od Konar

Polder-A Damianowo zwyciyo u siebie Orze Konary po do wyrwnanym spotkaniu.

Pocztek meczu to zdecydowana przewaga Polderu, który cay czas gra wysokim pressingiem. Ju w 3 minucie na prowadzenie druyn wyprowadzi Dyczkowski w sytuacji sam na sam. Kolejne minuty to nieustajce ataki miejscowych. Do przerwy Damianowo prowadzio ju 4-0. Na list strzelców ponownie wpisa si Dyczkowski, wykorzystujc dobre podanie Kopciskiego. Kolejna bramka bya dzieem Koguta po podaniu Dyczkowskiego. Przysowiow kropk nad "i" postawi Ziba, który zamkn dorodkowanie z rzutu ronego - bya to pierwsza bramka tego zawodnika w meczu o punkty.

Druyna z Konar nie bya w stanie przebi si pod pole karne rywala. Niemal kada akcja bya przerywana przez pomocników Polderu. Wynik do przerwy 4-0. Niemniej druga odsona meczu pokazaa, e zespó z Damianowa zbyt szybko uwierzy w kocowe zwycistwo. Zawodnicy Ora postawili wszystko na jedn kart, dziki czemu szybko strzelili 3 bramki w pierwszym kwadransie drugiej poowy. Zawodnicy Polderu w obronie popenili zbyt duo bdów indywidualnych, co wykorzystali napastnicy przyjezdnych.

Od tego momentu gra sie wyrównaa, obie ekipy stworzyy sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji, jednak wynik nie uleg ju zmianie. W kocowym rozrachunku gospodarze zdobyli cenne 3 punkty. Pierwsza odsona meczu w wykonaniu Damianowa wygldaa bardzo dobrze, jednak druga poowa naleaa do druyny z Konar. Mecz ten pokaza, e póki pika w grze nie mona zbyt szybko myle o wygranej.