Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Daleka podróż trampkarzy Kuźni

Bardzo daleki wyjazd w środowe popołudnie czeka trampkarzy jaworskiej Kuźni.

© Paweł Sasiela

Przebędą oni prawie sto kilometrów, aby w Oławie zmierzyć się z miejscowym KS-em, który został utworzony po upadku MKS-u w 2015 roku. Będą to zawody siódmej kolejki II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy. Pierwotnie to spotkanie miało się odbyć w minioną sobotę o godzinie 13:00.

Od czasu wejścia grupy trampkarzy na szczebel dolnośląski w 2013 roku, potyczki z oławianami zawsze należały do ciężkich. Zapewne nie inaczej będzie tym razem. KS w tabeli znajduje się na piątym miejscu, choć ani w portalu Łączy nas Piłka, ani na stronie oławskiego klubu, na dzień dzisiejszy próżno szukać wyniku jego potyczki z AP Oleśnica z końcówki kwietnia. Wszystko to powoduje, że mamy niekompletny obraz dorobku oławian. Według dostępnych mają dwanaście punktów i legitymują się bilansem bramkowym 13:6. Jednak jeśli udało im się ograć oleśniczan, znajdują się tuż za podium. Dla przypomnienia nasi trampkarze plasują się na szóstej pozycji z kapitałem w postaci dziesięciu "oczek".

MRKS jak i KS swoje ostatnie potyczki ligowe stoczył w sobotę 6-go maja w ramach szóstej serii gier. Podopieczni trenera Marcina Dudka zremisowali u siebie z Zagłębiem III Lubin 2:2. Z kolei oławianie rozprawili się na wyjeździe z "czerwoną latarnią" ligi z Bolesławca 4:0.

Pojedynek siódmej kolejki II ligi Wojewódzkiej Trampkarzy KS Oława - Kuźnia Jawor zostanie rozegrany w środę (17.05) o godzinie 17:30.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.