Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Czołowe zderzenie dwóch aut w Snowidzy

Dzisiaj (9 maja) w Snowidzy doszło do czołowego zderzenia dwóch aut - Seata i Skody. Obaj kierowcy zostali przewiezieni najpierw do Jaworskiego Centrum Medycznego, a następnie do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy.

Zdj. ilustracyjne, fot. OSP Mściwojów © OSP Mściwojów

O godz. 8:51 Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze powiatowej 2184D w miejscowości Snowidza. 

Do zdarzenia zadysponowane zostały 2 zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz zastęp z OSP Mściwojów. Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Pojazdami podróżowały łącznie dwie osoby (kierowcy).

Osoby te były przytomne, komunikatywne jednakże po przebadaniu przez Pogotowie Ratunkowe zostały przewiezione do szpitala na obserwację.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz związaniu przy pomocy sorbentu rozlanych płynów eksploatacyjnych. Przyczyny zdarzenia ustala jaworska Policja.

__________________________

kpt. mgr inż. Łukasz Starowicz
Komenda Powiatowa PSP w Jaworze

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Syf
Syf9 maja 2017 o 13:20
No to sie dowiedzialem. Szok ! Jakiej marki byly pojazdy ?w jakim wieku kierowcy ? Czy kobieta czy mezczyzna ? Mieszkanczy jakich miejscowosc? Po co pisac takie bzdury z ktorych nic wynika ? Napisane wiecej o strazy niz samym wypadku !
Lubię to! 9
Dziennikarz
DziennikarzSyf10 maja 2017 o 06:42
Seat Ibiza i Skoda Octavia. 2 mezczyzn, jeden młody - 20-21 lat, drugi starszy - w granicach 30. Jeden z nich był mieszkańcem pobliskiej miejscowości, drugi przejezdny (auto wypożyczone, wrocławskie blachy). Mam nadzieję, że pomogłem.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.