X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Czekają na tragedię przy garażach?

Problem rowu przy garażach na ul. Limanowskiego w Jaworze pozostaje nierozwiązany. Kolejne zdarzenia sprawiają, że temat powrócił na obrady sesji Rady Miejskiej. Radny Ziółkowski zaprezentował szokujące zdjęcia obrazujące skalę problemu.

Reklama

Komentarze (7)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Ponury
Ponury20 maja 2018 o 22:59
Garaże stoją ponad 30 lat. Wcześniej było tam cuchnące bajoro a nie sadzawka. Garaże wybudowano zgodnie z prawem budowlanym, żaden nie przypomina bunkra. Do tej pory, bez tego rowu ,woda była odprowadzana i wszystko było dobrze. Obecnie rów jest zagrożeniem dla korzystających z garażyi zatrzymujących się samochodów, Grupa osób walczy w imieniu użytkowników o zasypanie rowu.Interweniowali w Dyrekcji we Wrocławiu i w Starostwie, ale tam są głusi na ich problemy .
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Garażowiec
Garażowiec20 maja 2018 o 22:43
Do Kierowcy!! w 2016r do tego rowu wpadły dwa samochody. Kierowcy też byli ślepi??/ Rów jest "piękną " wizytówką naszego miasta, śmieją się z niego wszyscy przejeżdżający. Niektórzy pytają , kim są geniusze, którzy go wymyślili i wykonali. Wykonano go bez pytania o zdanie właścicieli i użytkowników garaży. Wiem,że jest grupa osób,która walczy o jego zlikwidowanie ( zdrenowanie i zasypanie).Obecnie jest on zaniedbany, zamulony i zaśmiecony. Czy tak dalej ma być? Uważam,że pan Ziółkowski walczy w słusznej sprawie, ratując przed zalaniem garaży i miasta, w razie powodzi. A przy okazji - do czego służą przewody biegnące w poprzek rowu??
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
solo
solo20 maja 2018 o 18:18
Co z kratkami ściekowymi - brakiem ich - na odcinku od osiedla do skrzyżowania ze Starojaworską?
Przed remontem nawierzchni były od czasu Niemiec.
Jakiś niekumaty inspektor nadzoru zalał nawierzchnią bitumiczną kratki i woda z dachów budynków wylewa się na ulice powodując olbrzymie kałuże. Kto winny ? Wójt miasta.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
solo
solo20 maja 2018 o 18:15
A jak przejedzie wóz bojowy Straży Pożarnej ?
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
saldra
saldra18 maja 2018 o 08:56
Ten rów wpisuje się w najbardziej ohydne miejsce w Jaworze. Te garaże nigdy nie powinny w tym miejscu powstać, a jeżeli powstały to powinny już dawno zostać zburzone lub zasłonięte gęstą zielenią, tak aby to ohydztwo nie straszyło przejeżdżających, zwłaszcza turystów. W tym miejscu była kiedyś piękna łąka stanowiąca teren zalewowy i tak powinno było zostać zwłaszcza, że jak pamiętam, wiele osób przychodziło nad rzekę tam odpoczywać. Teraz stoją tam okropne bunkry przypominające slamsy. Przez budowę tych ohydnych garaży powstał właśnie problem z odprowadzaniem wody z ul. Limanowskiego i konieczność wybudowania tego okropnego rowu.
6 Lubię to: 6
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Kierowca
Kierowca18 maja 2018 o 07:43
Akurat przejeżdżałem w poniedziałek Limanowskiego i widziałem tego busa, który "rzekomo wpadł do rowu". Auto wjechało do rowu PROSTOPADLE do niego od strony garażów. Trzeba być ślepym, żeby coś takiego zrobić. KIEROWCY NALEŻY ODEBRAĆ UPRAWNIENIA zanim komuś zrobi krzywdę na drodze.
5 Lubię to: 5
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Garaz
GarazKierowca20 maja 2018 o 22:26
Kierowcę informuję, że w 2016 r do rowu wpadły dwa samochody. Kierowcy też byli ślepi?


1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.