Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Co z drogą ze Snowidzy do Jawora? Nie wiadomo...

Podczas lutowej sesji Rady Powiatu Jaworskiego radny Piotr Olchówka poruszył temat zamkniętej drogi, łączącej Snowidzę z Jaworem.

© Paweł Sasiela

- Ponawiam pytanie dotyczące otwarcia tego nieszczęsnego wiaduktu na drodze Snowidza - Jawor. Czy coś wiadomo panie naczelniku, bo cały czas ten termin jest przekładany - to był listopad, grudzień? Mieszkańcy pytają i ponaglają - mówił radny Piotr Olchówka.

Niestety konkretna odpowiedź na to pytanie nie jest znana.

- Co dwa tygodnie dzwonię do kierownika robót i taką otrzymuję odpowiedź - doszło do nieporozumienia inwestycyjnego, polegającego na tym, że zastosowano niewłaściwe bariery. Pomylono bariery drogowe z barierami mostowymi i sytuacja jest taka, że jest spór między inwestorem - Generalną Dyrekcją, wykonawcą i nadzorem, jak ten problem rozwiązać. Droga do Snowidzy miała być otwarta do połowy lutego. Wcześniej pan kierownik robót obiecywał, że to będzie z końcem stycznia. Tak jest co dwa tygodnie jak do niego dzwonię, taką samą otrzymuję odpowiedź. Nie wiadomo kiedy to będzie otwarte - odpowiadał naczelnik Michał Lenkiewicz

Reklama

Komentarze (10)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

gosc
gosc31 marca o 20:36
tak to jest jak dziady robia drogi przy okazji zatrudniajac ukraincow
Lubię to! 0
Matrix
Matrix31 marca o 18:33
Dziadostwo,
Lubię to! 0
Matrix
Matrix31 marca o 18:31
Dziadostwo, jeszcze się zawaliy.
Lubię to! 0
mieszknaiec wądroża
mieszknaiec wądroża4 marca o 15:45
Panie naczelniku Lenkiewicz, pracuje Pan tyle lat w administracji i Pan nie wie że należy wysłać pismo a nie wydzwaniać. Co będzie jak zamkną jeszcze drogę wojewódzką na Grzegorzów. Jak będą jeździć mieszkańcy gminy Wądroże czy Mściwojów do Jawora, przede wszystkim do pracy, szkoły czy lekarza?
Lubię to! 2
Prawda
Prawda2 marca o 21:50
Panie radny, lepiej pozno niż wcale:) A tak na poważnie. Panie naczelnikiem czy ja mogę zablokować Pana działkę na czas nieokreślony? Droga jest powiatowa, bariery to bzdury, ba drodze nie ma wylanego asfaltu, jednej warstwy, na części jest sciagnety. To skandal co się dzieje, skandalem są tez Pana odpowiedzi telefoniczne w tym temacie. Jeździmy przez pół roku po kilkanaście kilometrów więcej, nikt nas nie informuje o tym, jesteśmy pozbawieni informacji, nikt nie nie interesuje mieszkańcami... ile jeszcze zniesiemy...
Lubię to! 5
Mieszkanka powiatu
Mieszkanka powiatu2 marca o 21:19
Panie Naczelniku, a co będzie jak się pomylimy podczas wyborów? Każdy z nas pracuje, bierze za pracę pieniądze i automatycznie za wykonaną pracę odpowiada.
Lubię to! 2
Niezadowolony obywatel.
Niezadowolony obywatel.2 marca o 20:45
Posmarujcie im szybciej otworza. Albo polejcie. Jedno z dwoch napewno da efekt.
Lubię to! 0
Haaa
Haaa2 marca o 14:28
A , bo to tylko droga do Snowidzy? A co z Godziszowa? Trzeba jechać , albo przez Snowidze , albo koło CPNu w Maluszowie! Skandal
Lubię to! 5
Paul
Paul2 marca o 06:15
Czas najwyższy aby tą drogę otworzyć. Jak kiedyś służby ratownicze nie zdążą z pomocą i dojdzie do tragedii zacznie się szukanie winnych i szybko otworzą. A może trzeba o tym dziennikarzy poinformować?
Lubię to! 8
znajacy temat
znajacy tematPaul2 marca o 18:57
Nie otworzą, bo to tak jakbyś chciał otworzyć wesołe miasteczko bez założonych zabezpieczeń bo dzieci chcą pojeździć kolejką już natychmiast... pewnych rzeczy nie przeskoczysz, a tym bardziej biurokracji......
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.