Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Ciężarówki nie przestrzegają ograniczenia w Budziszowie Małym!

Nikt nie przestrzega ograniczenia, a samochody ciężarowe jak jeździły tak jeżdżą - alarmuje Czytelnik portalu jawor24h.pl.

Fot. starostwo © Starostwo

- Nie tak dawno na łamach waszego portalu pojawił się artykuł na temat problemu z ruchem ciężarowym w miejscowości Budziszów Mały oraz o wprowadzeniu tam ograniczenia tonażu do 12 ton. Cóż niestety ograniczenie swoje a kierowcy swoje. Nikt nie przestrzega ograniczenia, a samochody ciężarowe jak jeździły tak jeżdżą. Nie zważając na niebezpieczeństwo jakie tam czeka, ponieważ pod jezdnią jest ubytek podłoża i widać spod spodu poniemiecki bruk i tylko kwestią czasu jest aż pod ciężarem którejś ciężarówki jezdnia runie. W dodatku po nocach jeżdżący tą drogą kierowcy ciężarówek niszczą, przewracają i przestawiają postawione tam bariery chroniące ich przed czekającą na nich pułapką. Wciągu jednego dnia można naliczyć kilkadziesiąt ciężarówek. Dodam tylko, że każda taka ciężarówka nie przestrzegającą ograniczania to mandat wysokości 500 złotych i można sobie tylko wyobrazić jak kolosalne sumy każdego dnia przechodzą koło nosa - informuje Czytelnik. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.