Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Choinka pełna życzeń w Urzędzie Gminy Męcinka

Na zaproszenie wójta przedszkolaki z Męcinki oraz Piotrowic ubierały choinkę w Urzędzie Gminy Męcinka.

Fot. UG Męcinka /materiał prasowy © materiał prasowy

Sprawiło im to wiele radości i zabawy. Podarowały wójtowi upominki i ozdoby świąteczne. Przy ubieraniu choinki pomagali także górnicy, którzy w tym dniu gościli u przedszkolaków i w urzędzie. Dzieci z chęcią opowiadały o tym jak wyczekują św. Mikołaja i o jakie prezenty prosiły w listach. Gdy choinka była już pięknie ubrana maluszki odwiedziły gabinet wójta.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.