Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Chodnik w Godziszowej już gotowy

Dobiegły końca prace przy realizacji zadania pn. „ Przebudowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2176D w miejscowości Godziszowa na odcinku od 0+000 do km 0+394”.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Inwestycja stanowiła II etap prac zapoczątkowany w ubiegłym roku. Prace realizowane były przez firmę DOK-BAU i polegały na przebudowie istniejącego chodnika o nawierzchni z kruszywa łamanego, stanowiącego część drogi powiatowej, na chodnik o nawierzchni z kostki betonowej.  Wartość zadania wyniosła ponad 79 tys. zł.

Przedsięwzięcie realizowane było na podstawie Porozumienia nr 8/2017 z dnia 06 lutego 2017 pomiędzy Powiatem Jaworskim a Gminą Mściwojów, w ramach którego Powiat przeznaczył na realizację ww. przedsięwzięcia kwotę 30 tys. zł. Pozostałe środki pochodzą z budżetu gminy.  

Wieś dzięki nowej drodze i chodnikowi jest teraz jeszcze ładniejsza i bardziej bezpieczna ku zadowoleniu mieszkańców, którzy od wielu lat domagali się poprawy bezpieczeństwa pieszych uczestników ruchu drogowego.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

przyjezdny
przyjezdny23 sierpnia 2017 o 12:38
Szkoda tylko ze w całej wsi śmierdzi od kanalizacji. Wystarczy posiedzieć z dzieckiem na placu zabaw. Katastrofa
Lubię to! 1
abc
abc22 sierpnia 2017 o 21:29
Bardzo ładny.
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.