Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Charytatywny, rodzinny MOTO piknik na rzecz Hani Winter

W sobotę, 19 sierpnia na OW Jawornik odbędzie się piknik charytatywny, podczas którego zbierane będą środki na leczenie Hani Winter.

Fot. Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne DAMY RADĘ © Damy Rade

Organizatorem wydarzenia jest: Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne DAMY RADĘ.

- Na imprezę zapraszamy całe rodziny. Można połączyć przyjemne z pożytecznym - odpocząć na terenie O.W. Jawornik, spędzić miło czas korzystając z przygotowanych atrakcji i tym samym wspomóc kosztowną rehabilitację oraz zakup odpowiednich sprzętów dla niepełnosprawnej Hani Winter z Jawora - zachęcają organizatorzy. 

Piknik rozpocznie się o godz. 15. Więcej informacji na plakacie. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.