Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Charytatywnie zagrają o Puchar Wójta

Przed nami turniej Charytatywny "Serduszko dla Alana" o Puchar Wójta Gminy Wądroże Wielkie Elżbiety Jedleckiej w grę FIFA 2019 dla 3,5 letniego Alanka Wróblewskiego z Ujazdu Górnego.

© materiał prasowy

Bardzo przyjemna forma spędzenia wolnego czasu w gronie innych zawodników pozwoli nie tylko sprawdzić własne umiejętności na tle innych osób, ale przede wszystkim łącząc przyjemne z pożytecznym pomagając Alankowi. 

Turniej zaplanowany jest na niedzielę 10 marca w świetlicy wiejskiej w Wądrożu Wielkim. Początek od godziny 14:30. W zamyśle organizatorów, o Puchar Wójta Gminy Wądroże Wielkie Elżbiety Jedleckiej powalczyć ma 32 zawodników, jednak jeśli zainteresowanie okaże się większe, możliwe jest zwiększenie liczby zawodników.

W celu zgłoszenia organizatorzy proszą dzwonić pod numery tel. 723 739 524 lub 661 568 180, bądź kontaktować się na Facebooku u panów Patryka Borka oraz Artura Młynarczyka. Potwierdzeniem udziału w turnieju będzie dowód przelanej kwoty o wysokości minimum 60 zł na konto Alanka. Przelew należy dokonać najpóźniej do 6 marca. O udziale w turnieju decydować będzie kolejność wpłat.

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

JP
JP21 lutego o 07:58
Ludzie, jesteście okropnie. Zamiast cieszyć się, że cel szczytny to snujecie teorie ile Pani Wójt wylozy z własnej kieszeni... Nie wiem czy tak ciężko zrozumieć że wpisowe trafia na konto chłopca, a nagrody są ufundowane przez wójtowa? Smutni jesteście, zamiast krytykować dołącz ie do pomocy swoją cegielke 
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Aaaa
Aaaa16 lutego o 18:47
Puchary funduje wójt
A pieniążki idą na leczenie chorego chłopca
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
User
User16 lutego o 11:29
A dlaczego o Puchar Wójta skoro wpisowe 60. Ile Wójtowa da?
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
biernatki
biernatkiUser17 lutego o 12:10
Cel szczytny tylko faktycznie ile da Jedlecka ze swojego portwela a ile da wójt z gminnej kasy? 
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Sceptyk
Sceptykbiernatki18 lutego o 16:30
To jest o puchar wojta, a nie E. Jedleckiej!  
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.