X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Cadilac, Ford, Renault i BMW odzyskane, złodzieje za kratkami

Policjanci z Jawora zatrzymali dwóch złodziei samochodów, którzy odpowiedzialni są za szereg kradzieży pojazdów, na terenie Dolnego Śląska.

© KPP Jawor

Ponadto szeroko zakrojone działania doprowadziły do odzyskania czterech skradzionych samochodów. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu jaworskiego, którzy co najmniej najbliższe trzy miesiące spędzą za kratkami. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Jawora realizując szereg czynności operacyjnych, wpadli na ślad osób trudniących się procederem kradzieży samochodów. Trafne rozpoznanie doprowadziło do zatrzymania dwóch mężczyzn, mieszkańców powiatu jaworskiego, w wieku 28 i 31 lat. Mężczyźni odpowiedzialni są za kilka kradzieży pojazdów na terenie województwa dolnośląskiego. Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy odzyskano cztery samochody: Renault Kango skradzione we Wrocławiu, BMW 5 w Legnicy oraz Cadilaca SRX i Forda Mondeo w Jaworze. Łączna wartość odzyskanego mienia to blisko 50000 zł.

Ponadto starszy z zatrzymanych mężczyzn był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności orzeczonej za wcześniejsze kradzieże i włamania. Nie był to jednak wystarczający powód, który zniechęcił by go do recydywy. Młodszy sprawca decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Czyny, których się dopuścili zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat 10.
W przypadku powrotu do przestępstwa zagrożenie karą wzrasta do 15 lat pozbawienia wolności.
_________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Łukasz Kubiś
tel. 603 039 942

Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, string given in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 414 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 415
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.