Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Budowa drogi w Małuszowie zakończona

Dobiegła końca budowa drogi w Małuszowie, która polegała na wykonaniu nawierzchni asfaltowej przy świetlicy wiejskiej w Małuszowie.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

W związku z prowadzoną inwestycją wymieniono krawężniki, ułożono chodnik z kostki betonowej oraz dokonano regulacji studzienek kanalizacyjnych.

Prace przygotowawcze prowadzone były przez P.P.H.U. TRUCK z Miłkowic, natomiast nawierzchnię w ramach zawartego przez Gminę Męcinka porozumienia wykonał wykonawca drogi S3 firma Eurovia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.