Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Bonhart rozpocznie legnickie Juwenalia!

Wiemy już kto rozpocznie Juwenalia 2018 w PWSZ im. Witelona w Legnicy! Będzie to wywodzący się ze Strzelina zespół Bonhart Band.

© materiał prasowy PWSZ

Energiczne hard rockowe trio powstało w 2014 roku w Strzelinie i od tamtego czasu koncertuje nieustannie. Bonhart dzielił scenę m.in. z takimi wykonawcami jak Złe Psy, Ceti, Trzynasta w Samo Południe.

Skład zespołu tworzą: Gitara basowa / Wokal - Piotrek Bachor, gitara prowadząca - Maciej Wester, Perkusja - Jakub "GOOFY" Kudzia.

 

Zespół występował także podczas tegorocznego II Otwartego Przeglądu Muzycznego w PWSZ. Teraz rozpocznie piątkowe (18 maja) granie podczas Juwenaliów 2018.

O kolejnych gwiazdach tegorocznych Juwenaliów legnickiej Uczelni informować będziemy na bieżąco!

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Lint
Lint24 kwietnia o 22:28
Muszę posłuchać ich muzy. Jeśli jest tak samo nowatorska jak nazwa pożyczona z prozy Sapkowskiego, to.... szkoda czasu
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.