Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Blisko 150 000 zł dodatkowej dotacji na inwestycję w Słupie!

4 października Wójt Gminy Męcinka otrzymał informację od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka o przyznaniu Gminie Męcinka dodatkowych środków finansowych z budżetu państwa na realizację inwestycji drogowej w Słupie

Łącznie na to zadanie Gmina Męcinka pozyskała z MSWiA 328 962 zł.

Reklama

Komentarze (7)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

borus
borus9 października 2017 o 06:37
> wg mnie>arturo

wizjoner to : «twórca śmiałych planów lub idei dotyczących przyszłości»
Popatrz na Wrocławskie Bielany - tam wizjonerzy przygotowali teren i co teraz mają z tych inwestycji? Duże wpływy do kasy.
A jaką masz Ty wizję dla Jawora poza narzekaniem?
w 2018 będzie S3 , będą 2 zjazdy i co szykujesz ?
Lubię to! 0
w tym różnica
w tym różnicaborus9 października 2017 o 08:01
Wizjonerów krainy mlekiem i miodem płynących jest dużo i potrafią udzielać wielu barwnych wywiadów na ten temat, opowiadać, co by nie zrobili, tylko gorzej z wykonaniem tych wizji. Nie wciska mi proszę kitu, że przez 3 lata trwa proces myślenia jak wdrożyć coś, co w innych miastach funkcjonuje, albo jak zrealizować inwestycję.
Lubię to! 0
borus
borus6 października 2017 o 22:42
Brawo gmina Męcinka - do Was będą ściągać inwestorzy, bo widać postęp i chęć realizowania zmian w gospodarce. To nie to co w Jaworze....Zadbajcie o zagospodarowanie zbiornika Słup.
Lubię to! 0
arturo
arturoborus8 października 2017 o 20:51
du pa jasiu
Lubię to! 0
borus
borusarturo8 października 2017 o 21:34
W Jaworze brakuje konsekwentnych wizjonerów
Lubię to! 0
Do borus
Do borusarturo8 października 2017 o 21:54
Jest jeden to Krzysztof Kowalczyk !
Lubię to! 2
wg mnie
wg mniearturo8 października 2017 o 22:06
borus-odpuść sobie z tym wizjonerstwem, bo wizjonerów to akurat mamy aż zanadto, tylko gorzej z realizacją-ze strategicznym planowaniem i działaniem, gospodarnym zarządzaniem, itp., a nie na hop-siup, na ostatnią chwilę, za drogo na jedne i brak na inne, itp.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.