Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

Biokominki sklep oferuje w różnych modelach

Pusta ściana w domu może zostać pięknie ozdobiona innowacyjnym urządzeniem takim jak biokominek sklep posiada wiele modeli, wśród których dużą popularnością cieszą się modele do zabudowy.

© Materiały prasowe / Grupa TipMedia

Pusta ściana w domu może zostać pięknie ozdobiona innowacyjnym urządzeniem takim jak biokominek sklep posiada wiele modeli, wśród których dużą popularnością cieszą się modele do zabudowy. Dzięki biokominkowi można cieszyć się wyglądem prawdziwego płomienia i nie martwić się instalacją złożonego systemu kominowego, ponieważ urządzenie działa na bioetanolu i jest całkowicie bezpieczne dla środowiska. Ponadto biokominek jest znacznie tańszy niż inne źródła otwartego ognia tzn. kominki gazowe lub na drewno.

Czym wyróżnia się biokominek na tle innych takich urządzeń?

Pod względem wartości można go porównać tylko z kominkiem elektrycznym, ale ten ostatni nie wytworzy prawdziwych płomieni ognia. Dlatego jeśli pragnie się uzyskać naturalny efekt należy wybrać biokominek, na przykład wbudowany, który można zainstalować nawet w najmniejszym pomieszczeniu. W takim przypadku nie trzeba martwić o instalację systemu kominowego. Biopaliwa powinny są opracowywane fabrycznie i zaprojektowane specjalnie do biokominków, o zawartości etanolu 96,6%.

Biokominek do zabudowy pozwoli uzyskać długą linię otwartego ognia bez korzystania z komina. Gama biokominków łączy prostokątne elementy wykonane ze stali z pomalowaną, satynową lub polerowaną powierzchnią. Praktyczne biokominki sklep posiada także do zawieszenia i stojące, które są obsługiwane ręcznie, więc każdy zestaw zawiera odpowiednie elementy do regulacji spalania. Działanie tych urządzeń jest bezpieczne, ponieważ obszar paliwa i otwarty płomień są oddzielone warstwą ceramiczną pochłaniającą bioetanol, dlatego podczas rozpalania nie pali się samo paliwo, ale jego para. Wymagania dotyczące bezpieczeństwa pracy tych urządzeń są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Biokominki do zabudowy

Jakość działania biokominka zależy od zgodności z wymogami dotyczącymi osadzania urządzenia w ścianie lub w meblach, ale w każdym razie instalacja tego elementu wnętrza musi być wykonana kompetentnie. Wysokiej, jakości biokominki sklep sprzedaje w ciekawym wzornictwie, dzięki czemu doskonale harmonizują z wyposażeniem nowoczesnego wnętrza.

Efekt żywego płomienia jest osiągany poprzez zastosowaniu trwałych elementów będących połączeniem stali szlachetnej, kamienia i szkła hartowanego. Urządzenia przyjmują różne formy: prostokątne, owalne, kwadratowe, produkowane ze czarnej stali i stali inox. Różnorodność kolorystyczna pozwala osiągnąć w pomieszczeniu ciekawy efekt designerski. Piękne biokominki sklep oferuje w takich odcieniach jak: biały, brązowy, czarny, czerwony, grafitowy, miedziano-rdzawy, srebrny, złoty.

Wizja ognia również może zostać wybrana według swoich preferencji, dostępne są na przykład: 360 stopni, z przodu, z trzech stron, vis a vis. Natomiast linia ognia może być prosta, fala lub kształt koła. Biokominki sprzedawane są z szybą otwieraną w zestawie lub jako opcja dodatkowa. Projekt pomieszczeń z urządzeniem na bazie bioetanolu pozwala nie tylko odpocząć, patrząc na żywy płomień, ale także ogrzać się przy odpowiednim ustawieniu urządzenia. Montaż można wykonać w pomieszczeniu o dowolnej wielkości.

Inne rodzaje biokomików sklep posiada w ciągłej sprzedaży

Biokominki mogą być wiszące, o dużych rozmiarach szkła. Są w stanie dobrze oświetlić pomieszczenie, przepuszczając światło o dużej objętości. Urządzenia nadają się nawet do wnętrz małych mieszkań w bloku. Główną zasadą projektowania wnętrza z biokominkiem jest połączenie urządzenia z innymi akcesoriami służącymi do dekoracji ściany. Jeśli w pokoju znajduje się telewizor na ścianie, w tym miejscu lepiej nie planować rozmieszczenia wbudowanego biokominka.

Najlepiej jest umieścić urządzenie osobno

Główną zaletą wolnostojącego biokominka jest mobilność urządzenia. Można zmienić jego  ustawienie według własnego uznania w dowolnym dogodnym czasie. Modele wolnostojące mogą być wykonane w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Wymiary urządzeń mogą być bardzo różne. Przed zainstalowaniem biokominka należy dokładnie przeanalizować projekt wnętrza, ponieważ urządzenie ma długą żywotność. Lepiej nie spieszyć się z zakupem, ale rozważyć wygląd kominka, który może harmonijnie pasować do wnętrza.

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.