Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Krzysztof Mróz - Senator RP

Biesiada Seniorów

29 listopada o godz. 15:00 w Klubie Seniora w Jaworze przy ul Wieniawskiego rozpocznie się spotkanie integracyjne seniorów.

© materiał prasowy

Organizacja możliwa była w ramach projektu finansowanego przez Fundację Przestrzeń Dla Obywateli w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Stanisław Hońdo
Stanisław Hońdo30 listopada 2018 o 11:55
Biesiada odbyła się. Było trochę fajnie. Z zaproszonych przedstawicieli madiów była tylko Pani Aleksandra Klimczyk z GJ. Było trochę przepychanek z emerytami, którzy przyszli na "Andrzejki"Uczestnicy późniejszej imprezy nie wiedzieli, że całość potraw sfinansowała Jaworska Rada Seniorów. Za kwote ~1000 zł ja osobiście zakupiłem ponad 100 kg wszelkich produktów od mięsa, kapusty warzyw do kawy, herbaty, owoców  cukierków. Bardzo dobrym punktem programu było przeprowadzenie dobrej lekcji dla Seniorów, przez funkcjonariuszy Policji w sprawie wselkich przestępstw na jakie narazone sa osoby starsze. Generalnie poza nieprzjemnymi incydentami mozna zaliczyc biesiade do "UDANYCH" .
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.